Спорт

Стрільці Кіровоградщини стали медалістами відкритого юнацького чемпіонату України (ФОТО)

. 1321

Спортсмени Кіровоградської області здобули дві золоті, дві бронзові медалі та посіли третє загальнокомандне місце серед областей на відкритому чемпіонаті України серед спортсменів 2003 року народження та молодших з кульової стрільби.

2021 08 26 ks1

Особисто-командні змагання проводилися 19-24 серпня у Львові та зібрали 160 учасників із 14 областей.
В особистій першості представниця «ДЮСШ-Олімп» з смт Петрове Юлія Ісаченко виборола звання чемпіонки України у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, відстань 10 м).
Друге «золото» наші снайпери завоювали у вправі ПП-мікст, де найвлучніше відстрілялися кропивничанин Іван Корнюк (тренер Ілгам Ібрагімов) та Юлія Ісаченко з Петрового (тренер Максим Андрусенко).
За підсумками змагань на пневматичному пістолеті серед дівчат (ПП-3) бронзовими призерками стали петрівчанки Юлія Ісаченко, Юлія Росолата та Анастасія Юрова (КДЮСШ №3) з Кропивницького.
Поміж юнаків у цій вправі ПП-3 стрільці з Кропивницького Іван Корнюк і Георгій Чумаченко та Петрового Антон Больбот посіли четверте місце.
До провідної десятки увійшли:
МП-5серед юнаків (малокаліберний пістолет) - 5 командне місце (склад команди: Георгій Чумаченко, Іван Корнюк, Ілля Шуклін).
МП-5серед дівчат - 8 командне місце (склад команди: Анастасія Юрова, Поліна Павлова, Тетяна Юренко).
МП-5- мікст - 7 місце (Поліна Павлова, Ілля Шуклін).
МП-8 - 6 командне місце (склад команди: Іван Корнюк, Георгій Чумаченко, Ілля Шуклін.
До медального чемпіонату команду збірної області тренували Ілгам Ібрагімов, Лілія Нестеренко (Кропивницький) та Максим Андрусенко (Петрове).

2021 08 26 ks

Поширюйте

Коментуйте


Реклама