Спорт

У Кропивницькому привітали з Днем фізичної культури та спорту (ФОТО)

. 1163

Урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту відбулися в обласному академічному театрі ім. Марка Кропивницького.

2021 09 denFkiS 1

На захід запросили працівників галузі, тренерів, ветеранів спорту, вчителів фізичної культури, керівників спортивних шкіл, федерацій, клубів.

З професійним святом присутніх привітало керівництво області - голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, голова обласної ради Сергій Шульга.
Зокрема вони відзначили досягнення срібної призерки Паралімпійських ігор у Токіо, легкоатлетки Анастасії Мисник, легкоатлетки Вікторії Шпачинської, яка посіла на Паралімпіаді четверте місце; учасницю Ігор у Токіо, багаторазову призерку Паралімпіади у Лондоні та Ріо-де-Жанейро Ольгу Свідерську.
На заході були вручені відзнаки, подяки, грамоти, почесні грамоти окремим працівникам за внесок і розбудову галузі. Високопосадовці також нагородили обласною премією «За досягнення в галузі фізичної культури та спорту імені Володимира Жученка» п’ятьох номінантів, яких визначила комісія напередодні за двома категоріями - «За розвиток спортивного руху» та «За високі спортивні досягнення».

Нагадаємо, день працівників фізичної культури та спорту в Україні щорічно відзначають у другу суботу вересня. Тож вітаємо їх із сьогоднішнім професійним святом!

2021 09 denFkiS 2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама