Спорт

Аматорську велосипедну гонку вдруге провели в Кропивницькому (ФОТО)

. 1601

Друга аматорська велосипедна шосейна гонка Race Krop Peloton зібрала 10 жовтня 50 учасників у Кропивницькому, які подолали дистанцію 21 км.

2021 10 10 KropPeleton 1

Маршрут починався від Великої Северинки, а фінішував за селом Підлісне (Олександрівська громада), біля ферми-сироварні «Лісова коза».
До нашого обласного центру завітали гості з Києва, Кам’янського та Одеси. Серед місцевих переважну більшість учасників складали любителі активного відпочинку кількох аматорських велосипедних клубів – «Велокроп», «Велодрузі», «Bike Band», «Максимус Bike» і Krop Peloton.
Визначали кращих у шести номінаціях - маунтенбайку, гревелі та шосе (чоловіки, жінки двох вікових категорій до 50 років понад 50 років).

Захід носив не лише спортивну мету, але й соціальну, адже партнером гонки був благодійний фонд «Янгол життя». Частину суми зі стартового внеску учасників організатори передали на лікування онкохворих дітей. Також після нагородження кожен міг придбати лотерейний квиток та взяти участь у розіграші сувенірів і призів. Загалом було зібрано 6 тисяч гривень.

- Дякую усім організаторам і учасникам змагань. Це чудовий результат! На зібрані кошти будуть закуплені набори лаборанта для здачі аналізів нашим підопічним, а це близько 270 наборів. Цього вистачить для забезпечення цілого гематологічного відділення приблизно на півтора місяці, або для двох дітей - на цілий рік лікування!, - розповіла співзановниця фонду Ольга Присяжнюк.

2021 10 10 KropPeleton 72021 10 10 KropPeleton 8

Організували та провели спортивне свято обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та обласне відділення НОК.
Всіх учасників і гостей ферми по завершенні нагодували польовою кашею та напоїли гарячим чаєм.

Спонсорами велозмагань стали: ферма-сироварня «Лісова Коза», агрохолдинг МЮННТ, мережа магазинів «Файно-маркет», супермаркет «Копілка», мережа магазинів «Гарячих путівок».

- Після проведення у травні нинішнього року першої аматорської велогонки, вирішили її продовжити. Сьогоднішня ініціатива була проведена заради популяризції велоспорту, активного способу життя та заради здоров’я. Сам захід проводився під егідою благодійності, щоб допомогти дітям. Від себе ми ще хотіли об’єднати велoрухи міста в єдине джерело активності, тому що різновидів велосипедів багато - байки, гравели, шосе. У кожного є своя особливість і певні цілі. В такому форматі, як ми проели – маємо змогу їх об’єднати. Коли всі ми будемо об’єднуватися, показуватимемо, що ми – сила. На це звертатиме увагу наша місцева влада, яка долучатиметься до розвитку велоруху. Подій такого формату мало, а тому потрібно їх розвивати. Від того залежатиме здоров’я нашої нації, сприятиме поштовху для розвитку молоді незалежно від того чи це буде окремий вид спорту, фізична культура чи інша активність, - прокоментував «Гречці» голова оргкомітету заходу Олександр Кулінка.

2021 10 10 KropPeleton 3

Поширюйте

Коментуйте


Реклама