Спорт

Стрільці з Кропивницького та Петрово здобули на чемпіонаті України чотири медалі (ФОТО)

. 2676

За підсумками чемпіонату України з кульової стрільби серед спортсменів 2003 р.н. і молодших, що завершився у Львові спортсмени з Кропивницького та Петрово стали володарями чотирьох медалей.

2021 10 31 ks 2

Чемпіонкою країни з пневматичного пістолета (вправа ПП-3: стрільба стоячи, відстань 10 метрів, 60 залікових пострілів) стала вихованка петрівської ДЮСШ «Олімп» Юлія Ісаченко. Підопічна Максима Андрусенка до того ж вперше виконала норматив майстра спорту України.
У цій же вправі юнацька команда нашої області у складі Георгія Чумаченка, Івана Корнюка (Кропивницький) та Антона Больбота (Петрове) стала бронзовим призером.
В особистому заліку Георгій Чумаченко вийшов до фінальної вісімки, де посів п’яте місце, а Іван Корнюк у фіналі став шостим.
Ще одну «бронзу» завоювала команда дівчат у складі Юлії Ісаченко, Ольги Лепської (Петрове) і Поліни Петрової (Кропивницький) у стрільбі з пневматичного пістолета (ПП-3 ).
Заключну медаль – бронзову принесла змішана пара у вправі ПП-міх у складі Юлії Ісаченко та Івана Корнюка.

Чемпіонат України проходив 25-31 жовтня у Львові. На ньому змагалися 150 учасників з 17 областей. Збірна Кіровоградщини за підсумками змагань посіла четверте місце.

Команду з Кропивницького представляли 10 спортсменів із КДЮСШ №3 (тренери ЗТУ Ілгам Ібрагімов, Лілія Нестеренко) і три стрільці з Петрівської ДЮСШ «Олімп» (тренер Максим Андрусенко).

2021 10 31 ks 1

Поширюйте

Коментуйте


Реклама