Спорт

У Кропивницькому відзначили кращих спортсменів і тренерів міста (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 2469

25 листопада перед початком пленарного засідання восьмої сесії Кропивницької міської ради були відзначені кращі спортсмени і тренери обласного центру.

2021 11 25 sport

Міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Олег Колюка вручили кращим кропивницьким спортсменам і їхнім наставникам сертифікати на суми від 10 до 25 тисяч гривень, повідомляє прес-служба міської ради.
Фінансове заохочення отримали чемпіон Європи з боксу серед молоді Бозорбой Матякубов, призерки чемпіонату Європи з таеквон-до (ІТФ) Владислава Лягаєва і Наталія Конюх, переможець Кубка Європи зі скелелазіння Ярослав Ткач, чемпіон світу з пауерліфтингу серед юніорів Володимир Тютюшкін, призери чемпіонатів світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат Данило Волосянко і Марія Козир, призер чемпіонату світу з гирьового спорту Геннадій Тимофєєв, призери чемпіонату світу з плавання серед спортсменів із вадами слуху Ірина Терещенко, Дар’я Тарасенко та Владислав Гриценко.

2021 11 25 sport2

Винагороди отримали також тренери, які готували спортсменів до змагань: Вадим Саласенко, Ігор Зюнзя, Микола Побережець, Юлія Бондаренко, Сергій Шевченко і Олена Кузніцова.

Поширюйте

Коментуйте