Спорт

У Кропивницькому нагородили найспортивніші громади області (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 5049

Підведено підсумки обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2021 році.

FB IMG 1637943229179

Церемонія нагородження відбулася сьогодні у Кропивницькому за ініціативи управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Переможцями обласних спортивних ігор серед селищних та сільських територіальних громад стали: Олександрівська територіальна громада (I місце), Соколівська територіальна громада (II місце) та Новоархангельська територіальна громада (III місце).

Серед міських територіальних громад призові місця вибороли: Бобринецька територіальна громада (I місце), Долинська територіальна громада (II місце) та Новоукраїнська територіальна громада (III місце).

Cеред міст обласного значення призові місця посіли: Кропивницька територіальна громада (I місце), Олександрійська територіальна громада (II місце) та Знам’янська територіальна громада (III місце).

У заході взяли участь голови міських, селищних і сільських рад, а також відповідальні особи за реалізацію державної політики у галузі фізичної культури та спорту у громадах. Їх нагородили грамотами управління молоді та спорту, а також відповідними кубками.

FB IMG 1637943246944

 

Поширюйте

Коментуйте