Спорт

Кропивницькі альпіністи підвели підсумки сезону (ФОТО)

. 881

Клубний захід обласної федерації альпінізму, павершенню сезону, провели 18 грудня на базі скелелазного залу в обласному центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

 264826011 955948745335783 7179205324389159791 n

 

Його відвідали члени федерації. Для них організатори підготували аматорські змагання, де учасники демонстрували навички в техніці альпінізму.

Після завершення змагань учасники згадали спортивні здобутки в скелелазінні, про альпіністські заходи, переглянули фото та відео.

- Обласна федерація, в якій діє два види спорту – скелелазіння та альпінізм, підвела підсумки сезону. Ми зібрали і ветеранів і діючих спортсменів. Організували для них аматорські змагання з техніки альпінізму, щоб було цікаво, активно провести час, а потім - привітати. По завершенні змагань усі члени федерації переглянули фото, відео, в яких брали участь протягом року. В альпінізмі було мало заходів, але більш масовими були в Карпатах. Одна група їздила за кордон на Тянь-Шань. Експедиція піднімалася на гору Хан-Тенгрі. Сергій Малохатько з Кропивницького доєднався до групи з Дніпра та разом із ними піднявся на восьмитисячник Манаслу, вершину в Гімалаях, ставши першим кропивничанином із міста на тій горі. Про це він розповів на зустрічі. Щодо планів - у 2022 році група їде на масові зимові збори у Карпати. Однак зараз складно планувати поїздки за кордон через коронавірусну інфекцію та обмеження, які можуть нам змінити плани, - розповіла заступниця голови обласної федерації альпінізму Тетяна Кернос.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама