Спорт

Петрівський «Інгулець» підпише мегазірок у трансферне вікно

. 1575

Президент «Інгульця» Олександр Поворознюк проанонсував масштабну трансферну кампанію, яка розбурхає весь футбольний світ.

У шорт-листі власника клубу із селища Петрове багато відомих футболістів з України та зарубіжних чемпіонатів.

- Інформація про посилення динамівцями? З Шаблієм ми спілкуватимемося, це однозначно. Не виключено, що у нас будуть гравці з київського Динамо.

Відразу розвію чутки та скажу – жодного орендованого футболіста в «Інгульці» не буде. Зараз ми ведемо переговори із Суркісом щодо викупу контрактів цих футболістів та беремо їх на повноцінній основі. Якщо домовимося – візьмемо, не домовимось – не візьмемо.

Прізвища гравців? Щоб ви не збожеволіли, поки нічого не скажу. Це найвідоміші футболісти. Українці та легіонери. І не лише з «Динамо».
Посилення буде божевільне. Скоро все дізнаєтесь. Також дивимося на гравців із найвищих ліг Іспанії, Данії, Нідерландів, – сказав Поворознюк в інтерв'ю Fanday.

Як повідомляє сайт «Сьогодні», нещодавно з'явилася інформація про інтерес «Інгульця» до футболістів київського «Динамо». Склад петрівського клубу можуть поповнити Артем Шабанов, Олександр Андрієвський, Денис Антюх та Владислав Кулач.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама