Спорт

Розпочати новий рік правильно: традиційний забіг від KroRunClub у Кропивницькому (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Валерій Лебідь. 4340

У Кропивницькому відбувся новорічний забіг. Близько 20 учасників бігового клубу KroRunClub подолали майже 7 кілометрів центральними вулицями Кропивницького.

big1

Вже традиційно на центральній площі обласного центру - площі Героїв Майдану зібрались кропивничани, які ведуть здоровий спосіб життя та полюбляють біг. Заявлені 3 кілометри учасники новорічного забігу подолали у невисокому темпі вулицею Дворцовою до Ковалівського парку, який оббігли по периметру і фінішували за тим же маршрутом на центральній площі Кропивницького. Частина бігунів подовжили дистанцію та пробігли набережною річки Інгул. Загалом це додатково ще майже 4 км.

 - У нашого бігового клубу є дві новорічні традиції.Починаючи з 2019 року ми запрошуємо всіх - всіх розпочати рік пробіжкою. На мою думку, це дуже крута подія, де всі охочі можуть пробігти невелику дистанцію в спокійному темпі і гарній компанії, познайомитись з новими людьми та побачити старих друзів, - написала в анонсі до події адміністраторка групи "Біговий КРО" Дарина Макарова.

big2

- Біговий клуб KroRunClub - це люди які ведуть активний спосіб життя. Цей забіг ми присвятили новому 2022 року. Займаємося спортом, підтримуємо біговий рух у Кропивницькому, - говорить Вадим Підкопайло, кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, учасник бігового клубу KroRunClub.

big3

За словами Вадима Підкопайла, найближча акція бігового клубу KroRunClub відбудеться вже у лютому. 

big4

big5

Поширюйте

Коментуйте