Спорт

У Кропивницькому провели міський футзальний турнір пам’яті Героя АТО (ФОТО)

. 1625

Турнір з футзалу серед юнаків 2010-2011 років народження, присвячений пам’яті народного Героя України Юрія Олефіренка, відбувся 15 січня на базі комплексної ДЮСШ №2.

Участь у змаганнях брали чотири команди. КДЮСШ № 2 представляли підопічні тренера-викладача Володимира Терешонка, повідомляє прес-служба Кропивницької мської ради.

Перше місце вибороли господарі турніру, друге - команда «Явір» зі Смілої. «Бронзу» здобула кропивницька команда «Шкети», а замкнув турнірну таблицю ще один футзальний колектив з обласного центру — команда «Зірка».2022 01 15 Olefirenko

ДОВІДКА з Вікіпедії:
Звільнившись свого часу у запас, влітку 2014 року добровільно звернувся до військкомату, щоб повернутись на військову службу. Долучився до формування та бойового злагодження 42-го кіровоградського батальйону територіальної оборони «Рух Опору». З червня по вересень 2014 року — командир 42-го батальйону територіальної оборони Оперативного командування «Південь». З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

З вересня 2014 року — командир 73-го морського центру спеціальних операцій. Під час участі в антитерористичній операції його підрозділ виконував найскладніші завдання командування. Зокрема, командир разом з підлеглими виявив і надав вищому командуванню інформацію про мінометні позиції ворога, з яких у той час вівся інтенсивний вогонь по селу Павлопіль Новоазовського району на Донеччині. Завдяки його доповіді, українська артилерія завдала точного вогневого удару та знищила терористів.

Загинув 16 січня 2015 року під час мінометного обстрілу в районі сіл Гранітне та Миколаївка Волноваського району Донецької області. Юрій кинувся на захист, прикривши собою трьох бійців; під час евакуації до медичного закладу серце зупинилося.

Похований на Алеї Слави Ровенського цвинтаря міста Кропивницький.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама