Спорт

Кропивницькі боксери здобули дві медалі на чемпіонаті України серед чоловіків

 Автор: Євген Савранський. 2376

Дві медалі здобули кропивницькі спортсмени на чемпіонаті України серед чоловіків і жінок до 22 років, що проходили 24-30 січня у Тернополі.

IMG 20211025 193729

У ваговій категорії до 54 кг кропивничанин Владислав Стась вийшов до фіналу, однак у вирішальному двобої поступився за очками Максиму Галінічеву і став срібним призером чемпіонату.

У вазі до 67 кг сподівалися  на «золото» від титулованого боксера, майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Європи серед молоді, срібного призера чемпіонату світу серед молоді Бозорбоя Матякубова. Він нинішнього року перейшов у старшу вікову категорію, однак не зумів адаптуватися, ставши бронзовим призером чемпіонату. У першому двобої Бозорбой переміг Ратміра Турчанінова, а потім здолав Дмитра Терещенка і вийшов до півфіналу, гарантувавши медаль. За вихід у фінал Бозорбоя здолав Ельвін Алієв.

Ці змагання стали першою великою подією для українського боксу у 2022 році. Турнір мав підвищений статус, адже за його підсумками буде сформована збірна України до 22 років, яка представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи. Першість континенту має пройти у середині березня цього року в місті Пореч, Хорватія.
У чемпіонаті України U-22 взяли участь майже 200 спортсменів – 133 чоловіки та 60 жінок, які боролися за медалі у 13 чоловічих та 12 жіночих вагових категоріях.

У вазі до 67 кг сподівалося  на «золото» від титулованого боксера, майстрп спорту міжнародного класу, чемпіона Європи серед молоді, срібного призера чемпіонату світу серед молоді Бозорбоя Матякубова. 

Поширюйте

Коментуйте