Спорт

Майже 100 учасників і купа емоцій: забіг «Бігануті та закохані» - 2022 у Кропивницькому (ФОТО)

. 6006

«Бігануті та закохані» – вже четвертий за ліком забіг до Дня закоханих відбувся у Кропивницькому. Він зібрав близько 100 учасників.

bigzak

 Щороку напередодні Дня Валентина у Кропивницькому збираються всі охочі до бігу, щоб подолати символічну дистанції в 3, поспілкуватись, пропагувати ЗОЖ та відсвяткувати перемогу над собою. Не виключенням став і 2022 рік. Організували сьогоднішнє дійство учасники бігового клубу «CRORUNCLUB» за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Музичний супровід забезпечив оркестр 3-го окремого полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.

bigzak5

- Сьогодні для участі в забігу зареєструвались 93 людини – це доволі багато. Одночасно нас підтримали он-лайн, долучившись в інших містах: Кривому Розі, Дніпропетровській, Донецькій та Миколаївсьуій областях. Паралельно з нами вони бігли дистанцію 3 кілометри, - розповідає Ольга Литвинова, співорганізатор заходу.

За словами Ольги, цей забіг фановий, тобто не заради перемоги, а головне у ньому – участь. Проте учасники та переможці забігу отримали цінні призи, нагороди і подарунки від партнерів заходу.

bigzak4

- Все ж – це більше для участі, показати, що у нас в місті є багато бігунів, просто зібратись разом і провести гарно і корисно час, - говорить Литвинова.

Локація проведення цього забігу незмінна, його учасники долали три кілометри, що дорівнює трьом колам довкола Ковалівського парку. У підсумку організатори визначили переможців серед жінок та чоловіків. Третіми у своїх категоріях фінішували Олександра Морозова(14.03) та Артем Репінський(12.11), друге місце посіли Вікторія Маруценко(13.49) та Роман Волошин(12.00), а перемогли Анна Пєшкова(13.47) та Артем Копцев(11.40). 

bigzak3

Після церемонії нагородження організатори подякували всім учасникам та запросили до участі у забігові рівно за рік. 

bigzak6

Поширюйте

Коментуйте


Реклама