Спорт

На Дефлімпійських іграх кропивничани вже здобули п’ять медалей (ФОТО)

. 2068

ХХІV літні Дефлімпійські ігри у м. Кашіас-ду-Сул (Бразилія), принесли спортсменам Кіровоградщини вже п’ять нагород різного ґатунку.

F98BDCF8 B235 4907 9D2D 2F82009BB0F1

Спочатку першу медаль здобула кропивничанка Ірина Терещенко. На дистанції 200 м комплексним плаванням вона стала бронзовою медалісткою. 

Згодом Терещенко здобула свою другу бронзу. Цього разу наша землячка фінішувала третьою на дистанції 50 метрів брасом, а Дар’я Тарасенко стала третьою призеркою в жіночій естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем.

Сьогодні, у четвертий день змагань Дефлімпійських ігор у Бразилії кропивничани порадували нас золотою та срібною медалями.

Владислав Гриценко разом із товаришами по естафеті на дистанції 4 по 100 метрів комплексом здобув золоту нагороду. Ірина Терещенко тим часом до своїх двох бронзових нагород додала ще й срібло в плаванні на 200 метрів брасом. 

Тепер в активі плавців Кіровоградщини, яких тренує заслужений працівник фізичної культури та спорту України Олена Кузніцова, на головному старті чотириріччя на планеті серед атлетів із проблемами слуху 5 медалей - 1 золота, 1 срібна та 3 бронзи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама