Спорт

У Кропивницькому змагалися діти-переселенці (ФОТО)

. 1277

Фізкультурно-оздоровчий захід відбувся у спортивному клубі «Борець» для гостей міста, які рятуються в Кропивницькому від російської агресії.

Він проводився з метою спортивної та психологічної реабілітації для дітей із родин переселенців.

6A170602 FA74 4E6D 8DC4 B50F56A14D45

Хлопці та дівчата взяли участь у змаганнях з дартсу, фрізбі, шашок, хокею на столі.

Переможців і призерів змагань нагородили дипломами управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а всі юні спортсмени отримали сертифікати учасника заходу та сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

3CDA208C 2D60 414A 9A23 2DA9A2A27499

Від початку повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ на територію України спортивний клуб «Борець» бере активну участь у волонтерській діяльності, допомагає Збройним Силам України. На території клубу постійно проживають від 50 до 70 внутрішньо переміщених осіб, яких, крім даху над головою, також забезпечують гарячим харчуванням, залучають до спортивних і культурних заходів.

За активну громадську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу, підтримку української армії, гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям, пропаганду здорового способу життя серед дітей та молоді, вагомий внесок у популяризацію та розвиток фізичної культури і спорту в Кропивницькому представники управління молоді та спорту Кропивницької міської ради вручили Подяку управління керівнику спортклубу «Борець» Євгену Скирді.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама