Спорт

Кропивницький легкоатлет став призером змагань у Німеччині

. 1001

Легкоатлет із Кропивницького, майстер спорту міжнародного класу Олег Дорощук піднявся на п’єдестал міжнародних змагань у німецькому Релінгені.

 

258814DA 6EE8 434E A363 780FC45A0C38

Турнір є традиційним і проводиться вже 57 років поспіль.

Вихованець СДЮСШОР N2 тренера Геннадія Здітовецького в секторі для стрибків у висоту у своїй найкращій спробі показав результат 2,18 м. 

Випередили кропиничанина німець Тобіас Поте (2,24) і українець Андрій Проценко (2,21).

Про результати змагань з ФЛАКО поділилися тренер-викладач спортсмена Геннадій Здітовецький та легкоатлет його підопічний Олег Дорощук. 

Геннадій Здітовецький:

«Звісно, я хотів би кращого результату, щоб Олег показував ті результати, які наближені до особистих рекордів. Взагалі можу сказати, що Олег був наймолодшим учасником змагань. Усі, хто досяг вищих сходинок на турнірі, були значно старшими, отже досвідченішими. Додам, що практично усі спортсмени на цих змаганнях показали результати набагато нижчі, ніж свої особисті рекорди. Нам з Олегом необхідно багато працювати, спортсмен знає свої недоліки у підготовці, тож головне - бажання постійно працювати та тренуватися по максимуму. Влітку Олег буде тренуватися в Німеччині та виступати на змаганнях. Я буду йому в цьому допомагати та вже найближчими тижнями прибуду до Німеччини», - розповів Геннадій Здітовецький. 

20-річний Олег Дорощук каже: хотів би кращого результату. А свою найближчу перемогу присвятить Україні та ЗСУ. 

«Виступом не дуже задоволений. На жаль, не впорався з суперником. Думаю, третє місце - це не перемога для мене. А якщо буде перемога в інших змаганнях, то її присвячуватиму всім воїнам які нас захищають, завдяки їм я можу зараз бути на турнірах».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама