Спорт

Втретє у Кропивницькому провели міні-футбольний турнір в пам'ять про полеглого спецпризначення (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 2331

Традиційний турнір з міні-футболу відбувся у Кропивницькому сьогодні, 3 липня, в пам'ять про Олександра Кондакова - спецпризначенця 3-го окремого полку імені Святослава Хороброго.

Kondakov 7038

На майданчику зі штучним покриттям по вул. Героїв України вшанувати його пам'ять своєю участю зібралися чотири команди: "Друзі Олександра Кондакова", "СДЮСШОР N2 "СІЧ" і "Кущівка".

За регламентом змагань учасники зіграли за коловою системою (кожна з кожною) та визначили кращих. Команда "Друзів" здобула найбільше очок - 7 (тренер Дмитро Косман) і стала переможцем, причому зробила це другий рік поспіль. Футболісти СДЮСШОР N2 (тренер Євген Дзюбін) стали другими (6), а третє місце посіла наймолодша команда турніру - "СІЧ" з 4 очками (тренер Олександр Скляревський).

Кращим голкіпером турніру було визнано Івана Коренєва ("СІЧ"), кращим гравцем Артема Савенка (СДЮСШОР N2), а кращим нападником Таріела Гаделію ("Друзі Кондакова").
Турнір пройшов утретє, однак за словами співорганізатора змагань Олександра Скляревського, він буде традиційним. Крім того до проведення турніру долучилися Юрій Митрофаненко та Рафаель Санасарян.
Організатори висловили подяку за роботу суддям - Денису Комару та Станіславу Мерзлякову.

ДОВІДКА: 24 червня 2014 року військовослужбовці 3-го окремого полку спеціального призначення Олександр Кондаков і Олексій Волохов загинули під час виконання бойового завдання в районі Слов'янська (Донецька обл.). Вертоліт, в якому вони перебували, біля г. Карачун збили сепаратисти. Хлопцям було по 22 роки.

Kondakov 7340Kondakov 7037

Поширюйте

Коментуйте