Спорт

Веслувальник із Гайворона на Всесвітніх іграх у США став 13-м

. 1237

Веслувальник із Гайворона Валерій Рябов на ХІ Всесвітніх іграх у Бірмінгемі (США, штат Алабама), завершив виступи у двох дисциплінах - довгій (веслувальний марафон) та короткій дистанціях. 

Найкращий результат наш земляк продемонстрував на довгій дистанції - 13 місце. На короткій дистанції вихованець свого батька Валерія  Рябова та Галини Котової, посів 15-е місце. 

Вперше в історії Всесвітніх ігор веслувальники брали участь в цьому міжнародному спортивному форумі чотириріччя.

Всесвітні ігри тривають з 7 по 17 липня. Україну представляють 102 спортсмени у 19 видах спорту. Протягом 10 днів найкращі спортсмени-неолімпійці розігрують 206 комплектів медалей у 30 видах спорту.

Нагадаємо, що у 2022 році Валерій Рябов на чемпіонаті України з марафону став триразовим тріумфатором. 

У складі збірної України на XI Всесвітніх іграх 2022 виступав також  представник Кіровоградщини – скелелаз Ярослав Ткач, який став бронзовим призером.

Кропивничанин не кваліфікувався до фіналу чемпіонату світу з легкої атлетики 
 
Кропивницький стрибун у висоту з Олег Дорощук не кваліфікувався до фіналу чемпіонату світу з легкої атлетики, що вчора розпочався в м. Юджин (США).
Найкращий результат вихованця СДЮСШОР №2, тренера Геннадія Здітовецького – 2,25 м. Висоту 2,28 метра взяти в жодній спробі йому не вдалося. У підсумку Олег Дорощук посів 15-е місце.
Інший українець, Андрій Проценко, який виступав разом із нашим земляком, вийшов до фіналу змагань, взявши висоту 2,28 м.
Україна на чемпіонаті світу з легкої атлетики представлена 22 спортсменами. 
 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама