Спорт

Миколаївські переселенці хочуть створити у Кропивницькому філію своєї футбольної школи

. 1182

Через війну, яку розв’язала росія в Україні, багато хто переїхав зі своїх міст, невеликих населених пунктів в інші регіони та країни.

Вони стали внутрішньо переміщеними особами, переселенцями. Серед них і мешканці Миколаєва, які, приїхавши до Кропивницького, вирішили заснувати футбольну школу. Назвали її «Лідер» за аналогією зі своєю школою у Миколаєві.

2022 10 03 Lider21

Керівник клубу, його старший тренер Сергій Позняков поділився деталями з порталом «Гречка».

«Хочеться, щоб війна закінчилася та скоріше повернутися до Миколаєва. Кропивницький – це місце, де відносно спокійно, знаходиться недалеко від нашого рідного міста. Це дозволятиме оперативно керувати філією у вашому місті. Для цього і хочемо набрати дітей», - розповів він.

За словами ініціатора створення філії, у Миколаєві клуб працює з 2018 року.

«У нас за чотири роки діяльності в «Лідері» займалося близько 200 дітей, працювало сім тренерів, було п’ять філій по всьому місту. Зараз майже всі діти знаходяться за кордоном. Деякі лишилися в Україні, перебувають у Західній Україні», – поділився керівник і тренер.

Він повідомив, що інтерес до футбольної школи є і в Кропивницькому: «Вже телефонували батьки більше 20 дітей, які хочуть тренуватися в нашому клубі».

Зараз він разом з іншими тренерами клубу займається рекламою. Вони планують із наступного тижня запрошувати дітей на пробні заняття. Вік дітей – від 4 років.

Тренування проходитимуть за адресою: вул. Леоніда Куценка, 5 (спортивний зал коледжу харчування та торгівлі).
Телефон для довідок: (093) 305 22 51

2022 10 03 Lider2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама