У шостому турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2022-23 років футбольний клуб «Інгулець» із Петрового зіграв на виїзді внічию 0:0 з ковалівським «Колосом».
Матч відбувся вчора, 7 жовтня, на Київщині, на стадіоні ковалівського клубу.
Гру суперники провели рівно, з мінімальною кількістю небезпечних моментів, але з великою кількістю порушень. Результатом цього стали вісім жовтих карток.
Нічия дозволила команді з Олександрійського району відібрати очки у одного з лідерів поточного чемпіонату, але продовжити свою свою безвиграшну серію.
Від старту чемпіонату після 6-го туру «Інгулець» набрав 3 очки та йде 14-м у турнірній таблиці.
«Колос» (Ковалівка) - «Інгулець» (Петрове) - 0:0
Попередження: Олександр Чорноморець 44, Павло Оріховський 66, Олексій Зозуля 67, Володимир Лисенко 81 – Сергій Ченбай 57, Тарас Саків 67, Андрій Кухарук 74
Матч 7-го туру української першості петрівчани зіграли у перенесеній грі з «Олександією», тож поєдинок 8 туру петрівчани проведуть у гостях із «Дніпром-1» 19 жовтня.
- Кропивницькі гімнастки стали срібними призерками чемпіонату України (ФОТО)
- Олександрієць вийшов до фіналу молодіжного чемпіонату світу з кікбоксингу
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте