Спорт

Кропивницькі джитсери реконструюють власну базу за п’ять мільйонів гривень (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 3708

Перший в Україні, а можливо, і в усьому світі спортивний інтернат з професійного джиу-джитсу реконструюють у Кропивницькому на базі клубу «Борець».

Її проводять джитсери, щоб дати можливість перспективним спортсменам сконцентруватися на тренуваннях для досягнення максимальних результатів на міжнародній арені:

   В інтернаті буде 2-3 тренування на день, а між тренуваннями - навчання. Після оновлення спортивної бази «Борець», там будуть створені умови для підлітків, які вирішили присвятити своє життя спорту. На базі інтернату юні спортсмени зможуть жити, тренуватися та здобувати освіту,  – повідомив «Гречці» ініціатор реконструкції, керівник бази «Борець» Євген Скирда.

За його словами, орієнтовна сума обійдеться від 4 до 5 мільйонів гривень, а сама реконструкція буде фінансуватися власними силами, коштами команди та спонсорів:

- Як і завжди наша спортивна база слугуватиме місцем зборів для кращих спортсменів з усієї України та закордоння. Також ми знову будемо організовувати традиційний літній спортивний табір для дітей, але вже зовсім на новому рівні. Впевнений, після перемоги України в війні нашу спортивну базу в Кропивницькому будуть відвідувати гості з усього світу! – переконаний ініціатор реконструкції.

Як повідомляла «Гречка» кропивницький джитсер переміг на престижному турнірі в США. Троє кропивничан стали чемпіонами Європи з джиу-джитсу

2023 04 19 Skirda2023 04 19 Skirda32023 04 19 Skirda4

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте