Спорт

Кропивницькі боксери вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з боксу (ФОТО)

Автор: Ірина Зайцева. 731

Спортсмени із Кропивницького взяли участь у VI Всеукраїнському турнірі з боксу серед чоловіків і жінок пам’яті заслуженого тренера України, де вибороли призові місця.

363286692 675225494647425 2450303940110950568 n

Як повідомили у пресслужбі Кропивницької міськради, турнір тривав із 18 по 22 липня на базі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2.

Участь в змаганнях взяли 120 боксерів, серед яких були титуловані спортсмени із 16 областей України. Вихованці Кропивницької дитячо-спортивної школи № 1 в своїх вагових категорій вибороли призові місця.

Так, золото турніру здобула Марія Гречанова, срібло - Владислав Стась, бронзові нагороди отримали Віктор Герасьов і Юрій Малецький.

Довідково:

Віктор Павлович Звєрєв був чемпіоном Європи з боксу, майстром спорту міжнародного класу, заслуженим тренером України. 20 років тренував молодіжну збірну України. Під його керівництвом українські боксери ставали чемпіонами Європи та завойовували медалі на світових першостях.

363421458 675225541314087 6489866713324002483 n 1 copy

363382822 675225427980765 6558664041607260902 n

Як "Гречка" раніше повідомляла, кропивницькі спортсменки взяли участь у міжнародному турнірі з художньої гімнастики "ROME CAP", який проходив у італійському місті Остія.