Спорт

Кіровоградська гімнастка візьме участь у перших юнацьких Олімпійських іграх

. 1188

www.gre4ka.com.ua

Ранок п’ятниці, 13 розпочався для "Гречки" з прогулянки рідним містом - утім, як і всі інші ранки. Коли "Гречка" якраз дійшла до спортивної школи, то помітила дещо незвичне: похмурого прохолодного ранку біля ганку спортшколи зібралося навдивовижу багато людей - переважно, молоді. Не можна було не помітити й майоріння гарних яскравих прапорів. "Гречка" зрозуміла: відбувається щось цікаве.

Як виявилось, цього ранку в Кіровограді відзначали відкриття перших юнацьких Олімпійських ігор у Сингапурі. І, що найприємніше, серед олімпійців буде й кіровоградська спортсменка - гімнастка Аліна Кравченко. Як пише Спорт-Центр, учасниками спортивної події стали видатні кіровоградські спортсмени Олександр Симоненко – заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор у Сіднеї (2000р.), триразовий чемпіон світу; майстер спорту міжнародного класу Ольга Тесленко – учасниця Олімпійських ігор в Атланті (1996р.) та Сіднеї (2000р.), призерка чемпіонату Європи, керівництво обласного центру та спортивна громадськість міста.

www.gre4ka.info "Гречка" встигла трохи поспілкуватись із Олександром Симоненком. "Шкода, що за часів моєї юності не було таких ігор, - розповів Олександр. - Я б дуже хотів узяти в них участь. Це важливий етап у житті спортсмена".

www.gre4ka.info Юнацькі Олімпійські ігри триватимуть з 14 по 26 серпня. Уболіваймо за наших спортсменів - усього їх буде 55 - і, особливо, за єдину серед них представницю Кіровоградщини Аліну Кравченко.

 

www.gre4ka.info

www.gre4ka.info Фото: Спорт-Центр

Поширюйте

Коментуйте


Реклама