Спорт

«Зірка» подала заявку на участь у Другій лізі чемпіонату України з футболу

Опубліковано . в Спорт

«Зірка» планує повернутися до виступів на професіональному рівні. Футбольний клуб подав документи на атестацію для участі в чемпіонаті України Другої ліги сезону 2019-2020.

Юні кропивницькі кікбоксери набралися першого змагального досвіду (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

20-21 грудня в спортивному залі дитячо-юнацького клубу «Старт» проходила Відкрита першість комплексної ДЮСШ №4 Міської ради Кропивницького з кікбоксингу WAKO.

Легкоатлети кропивницької КДЮСШ №2 здобули нагороди на всеукраїнському турнірі (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

12 медалей різного гатунку вибороли вихованці комплексної ДЮСШ №2 Міської ради міста Кропивницького на всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики серед спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що відбулився в місті Черкаси.

Кропивницькі бейсболісти отримали суперників у кубку Європейської конфедерації бейсболу

Опубліковано . в Спорт

20 грудня технічна комісія Європейської конфедерації бейсболу (СЕВ - confederation of european baseball) впорядкувала анонс усіх турнірів, що проходитимуть під егідою СЕВ в прийдешньому 2020 році. В ряді змагань братимуть участь українські бейсбольні команди та збірні України.

Кропивницькі грації привезли з Ірпеня нагороди всеукраїнського турніру (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

На Відкритому всеукраїнському турнірі «Чарівна зірка» з художньої гімнастики в місті Ірпінь кропивницькі грації. Вихованки комплексної ДЮСШ №3 здобули 13 нагород різного гатунку.

У Кропивницькому таеквондисти змагалися за нагороди чемпіонату області та турніру Santa Claus Cup (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Відкритий чемпіонат області та турнір Santa Claus Cup з таеквондо (версія ГТФ) проходив 21 грудня в Кропивницькому. За його нагороди у клубі Fight Baza впродовж дня вели боротьбу 110 спортсменів різних вікових груп.

«Розвиток спортивної інфраструктури є важливим для міста Кропивницького» - Гоцул

Опубліковано . в Спорт

Днями відбулася робоча поїздка президента Федерації легкої атлетики України Ігоря Гоцула до Кропивницького. Основною її метою, що є вже традицією, став розвиток спортивної інфраструктури.

У Кропивницькому організували захід «Спортивне сузір’я» (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

На базі розважального клубу «Вельвет» в м. Кропивницькому обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено спортивне свято «Спортивне сузір’я».

Кращі спортсмени та тренери Кропивницького отримали іменні разові стипендії (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Перед початком сесійного засідання міської ради Кропивницького 18 грудня міський голова Андрій Райкович і секретар міськради Андрій Табалов привітали та вручили найкращим спортсменам та їхнім тренерам сертифікати на отримання стипендії за високі спортивні досягнення на офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях у 2019 році.

Кропивницького спортивного оглядача визнали найкращим спортивним журналістом України

Опубліковано . в Спорт

Національний олімпійський комітет України визначив найкращих спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, газети і журнали, а також електронні ЗМІ 2019-го року.

Швидке завершення капітальної реконструкції школи олімпійського резерву залежить від дій влади (ФОТО)

Опубліковано . в Спорт

Реконструкція спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2 (СДЮСШОР №2) у Кропивницькому могла б завершитися набагато швидше.

Стадіон факультету фізичного виховання може бути введений в експлуатацію навесні наступного року

Опубліковано . в Спорт

Стадіон факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету, на якому вже два роки ведеться капітальна реконструкція, може бути введений в експлуатацію у квітні 2020 року. 

У Кропивницькому наступного року не пройде жодних національних змагань із легкої атлетики

Опубліковано . в Спорт

Наступного року у Кропивницькому не відбудеться жодних національних змагань із легкої атлетики. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.