Статті

Учасники війни на сході пояснили, чому Кіровоград не буде Єлисаветградом(ВІДЕО)

. 5482

Одинадцять днів тому Кіровоград «перейменували» на «Єлисаветград». Тоді група людей самовільно завісили стелу з назвою міста банером з написом «Єлисаветград». Один з учасників акції повідомив, що всі вони представники ГО «Перспектива міста»(куратор - Артем Стрижаков).

 www.gre4ka.info

Банер не провисів на в’їзді в місто і пару годин. Група інших активістів, які не розділяють уподобань членів ГО, демонтували поліграфію та завезли банер спочатку до СБУ, а потім Кіровоградському міському голові Андрію Райковичу.

Під час зустрічі з громадою та журналістами міський голова відмовився розповідати про свої дії стосовно інциденту з банером, при цьому з’ясувалось, що до візиту громадських активістів Райкович не знав, де був розміщений банер та суті проблеми. При цьому повідомив, що після консультацій з представниками СБУ та правоохоронних органів, скасував ним же ініційовані громадські слухання.

Після цих подій учасники бойових дій на сході країни та в Афганістані розповіли «Гречці», чому вони виступають проти перейменування міста в «Єлисаветград». Окрім того проінформували, що звернулися до СБУ з тим, щоб з’ясувати хто, з якою метою та на які кошти розмістив банер.

Деталі на відео:

В понеділок, 21 березня, «Гречка» звернеться в прес-службу СБУ щодо результатів розгляду звернення активістів ГО «Бойове братство».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама