Статті

Юнака, який заступився за матір, судитимуть (ВІДЕО)

. 7167

Студент Кіровоградського педагогічного університету Віктор Шрамко може опинитися на лавці підсудних через те, що захистив свою матір від двох нетверезих чоловіків.

29 листопада 2015 року поблизу продуктового магазина «Каріна», що на проспекті Комуністичному(Студентському) відбулася бійка, в наслідок якої один з її учасників отримав синець під оком та змушений був лікуватися. Поліція розпочала досудове слідство за ст. 125 ККУ(нанесення легких тілесних ушкоджень).

Як розповідають очевидці подій, увечорі осіннього дня компанія з хлопців і дівчат віком близько 15 років пила чай в кафетерії магазину. За сусіднім столиком двоє старших хлопців пили вино. За якийсь час між компаніями виникло непорозуміння і один з дорослих хлопців заявив, що «малолєткі» мають принести їм 500 євро.

В розмову втрутилась Любов Шрамко, місцева жителька, яка перебувала на той час в приміщенні магазину. Жінка зробила хлопцям зауваження, на що ті бурхливо відреагували. Зрештою Любов Шрамко вийшла з магазина. Пізніше вона повернулася туди знов, щоб зробити необхідні покупки. Коли ж виходила з «Каріни» вдруге, на порозі її чекали «нові знайомі». Поміж цими подіями жінка поговорила по телефону зі своїм сином і описала хлопців, адже один з них впізнав її і запитав чи вона Вітіна мама.

Надворі розмова відбувалась на підвищених тонах. Як стверджують свідки подій, один з хлопців робив різкі рухи в бік жінки та шарпав її за одяг. В цей час до підійшов її син - Віктор, з двома друзями та спробував врегулювати ситуацію. Як стверджують очевидці, обидва чоловіка переключили свою увагу на нього і попри намагання Віктора Шрамка уникнути застосування фізичної сили, йому таки довелося "заспокоювати" обох підвипивших чоловіків. Свідки стверджують(на відео), що окрім синця в одного з нападників, інших травм не бачили.

Сусідка, яка живе поруч з магазином, за цей час двічі викликала поліцію, але на виклик ніхто не приїхав.

За кілька днів Любов Шрамко та її сина Віктора викликали до поліції, де вона давала свідчення. "Потерпілі", виявляється, подали на Віктора Шрамка заяву в міліцію. За словами пані Любові, слідчі опитали її поверхнево, весь час намагались тиснути, підвищували голос. Після цього родині Шрамків тричі телефонували невідомі та вимагали з неї кошти.

З часу вищеописаних подій минуло майже пів року. Досудове слідство триває. За даними «Гречки», сьогодні, 17 травня, Віктору Шрамку, який заступився за свою матір, правоохоронні органи оголосять про підозру за ст. 125 Кримінального Кодексу України. В разі якщо хлопця визнають винним у вчинені умисного нанесення легких тілесних ушкоджень, йому загрожує штраф або обмеження волі строком до двох років.

Пропонуємо вашій увазі відео, на якому свідки подій детально описують події вечора 29 листопада 2015 року.

Відео: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама