Ексклюзив

Новинки Форуму видавців 2016: книг для дітей

. 8308

На що не можна жалкувати гроші так це на книги для дітей. Що вибрати малечі і підліткам із новинок, які вийдуть у вересні? Розкажемо про кілька видань, що сподобались «Гречці».

 

Почнемо із новинок "Видавництвоа старого Лева".

Не залишить дітей байдужими книга "Що ховається у лісі?".

Це книжка-загадка, в якій знайдеш багато дивовижного. Адже тут, як у справжньому лісі, за листочками та гілками, у дуплі дерева чи норі, у воді чи над хмарами можна розгледіти звірів, птахів, рибок або дрібних комашок.

Контурні ілюстрації в книзі надруковано трьома кольорами — жовтим, блакитним і червоним. Різнокольорові лінії переплітаються одна з одною, утворюючи справжні візерунки, в яких впізнаєш загальні обриси таємничого лісу. Але якщо подивишся на них крізь «чарівні скельця» — кольорові пластикові фільтри, — то неодмінно побачиш те, що сховалося від твоїх очей. На кожній сторінці можна прочитати підказки, через який кольоровий фільтр досліджувати справжні таємниці лісового життя.

Казка для дітей з шикарними ілюстраціями "Кухня пані Вишеньки" має зацікавити малят.

Що буде, якщо Міксер і Духовка надумали прасувати, Праска — пекти вафлі, Пралька — бісквіт, а Кавоварка прагнула скуштувати морозива… Про все це у казці.

Ще одна книга для маленьких дослідників "Під землею. Під водою".
Ця книжка-алігат (алігат -поєднання в одній книзі двох літературних творів. Щоб прочитати другий твір, потрібно перевернути книгу і читати з другого боку) покличе у незвичайну подорож углиб Землі, і глибинами морів і океанів. Якщо вашим дітям сподобались «Карти» від ВСЛ, то і цю книгу вони оцінять.

Для маленьких і допитливих – "Цікава хімія. Життєпис речовин".

Ця книжка про світ атомів, молекул, речовин та їхніх перетворень. Найдрібніші атоми, кольори, таємничі реакції, вибухи, смішні та цікаві історії — усе, що я могла б тобі розповісти про хімію — все тут.
Ще одна бомба - книга написана найвідомішим астрофізиком планети Стівеном Гокінґом та його дочкою, письменницею Люсі Гокінґ - "Джордж і скарби космосу".

Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Маст рід для тих, хто прочитав уже "Джордж і таємний ключ до всесвіту".

Не залишить маленьких читачів без цікавої літератури і видавництво "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА".

Це і збірка "Не будь, мала, козою" - найвідоміші дитячі вірші улюбленого поета української малечі Платона Воронька, розширене видання книжки, яка виходила 2015 року під назвою «Падав сніг на поріг».

І звичайно ще один переклад англійського класика Реялда Дала – повість "Відьми" для дітей від 5 до 105.

Видавництво "Урбіно" пропонує читачам книгу Ґжеґожа Касдепки "Велика книга почуттів".

«Велика книга почуттів» складається із чотирьох частин: «Жодних поцілунків!» – або ж як впоратися з певними почуттями; «Любить – не любить...» – продовжуємо розмову про почуття; «Жах!» – або звідки беруться діти; «Команда пані Мілки», – тобто про повагу, сміливість та інші цінності. Це збірка кумедних оповідань, де ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.Видавництво "Час майстрів" випустить чергову частину екологічного фентезі "Тобі Лолнесс. Очі Еліші" . Дереву, яке населяє народ менш ніж два міліметри на зріст, загрожує смертельна небезпека. Дешеве житло Джо Мітча завдає шкоди, дерево від будівництва за допомогою довгоносиків сохне, а його кора вкривається непролазним лишайником. Маленький Тобі в боротьбі за порятунок власної сім'ї і свого народу робить неймовірне відкриття — поза Деревом є інший світ та інше життя.

 

Видавництво "Фонтан казок" пропонує казку "Справжнє диво" від Олега Чаклуна, для дітей та молодших школярів. Лише справді добросердна дівчинка може подружитися зі сніговиком. Лише справді сміливий хлопчик може врятувати маленьку подружку від страшного птаха. Лише зі справжнім фантазером і мрійником дружи¬тимуть морські баранці та веселка в небі. А все тому, що ці казки вчать бачити незвичайне в звичайному, цікаве в буденному, казкове в усьому, що нас оточує.

Цікаву пропозицію готує чернівецьке видавництво "Чорні вівці". Вони видадуть повість "Місце для дракона" Юрія Винничука з шикарними ілюстаціями. Чи можна це вважати дитячою книгою? Здається, там відшукає своє і дорослий, і малий читач. 

Звісно це не повний список цікавого і красивого для дітей. Все залежить від смаку вашого і дитини.

Про новинки нон-фікшн, які вийдуть у вересні, читайте тут.

Підготувала Анастасія Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама