Статті

Тиждень у Кропивницькому: дикі кабани бігають озираючись, а у міськраді не люблять "50 відтінків сірого"

. 5341

 

А ви знали про існування у Кропивницькому диких кабанів, які бігають озираючись? Чому вони так роблять? Чи про те, як легко врятуватися від демонів, не звертаючись до окультних наук? Про це та інше у гумористичному огляді новин тижня у «Гречці».

 

«Наша служба небезпечна і важка», або про диких кабанів, які бігають, озираючись»

Цього тижня був знаменний день для всього нашого міста: рік на посаді начальника Спеціалізованої інспекції міськради Кропивницького Андрія Максюти. Посадовець відзвітував у вигляді відеоролика про всі свої досягнення.

Очевидно що, відомі голлівудські сценаристи писали сценарій до цього відео.

Одним із його досягнень на посаді є те, що завдяки йому прибрали… гроби у центрі міста.
«На тротуарній частині один з депутатів міської ради, підприємець, незаконно встановив металеві каркаси, оббиті дошками, які він назвав лавочками. Але вони були виконані у формі ГРОБІВ».

І як тільки замовник пояснював виконавцю робіт те, як робити ці лавки?
- Отже, вони мають бути дерев’яні. Але не зовсім звичайні. Що б ви мені порадили?
- Може, зробимо їх у формі гробів?
- Точно, як же я сам не здогадався.
*виходить від гробаря.

Не зрозуміло, чому ці лавки-гроби прибрали. Це ж зручно - поруч зупинка з пенсіонерами... Тобто, вони могли б зі зручнісю чекати на тролейбус. 

До того ж, у місті невдовзі переглянуть статус трьох кладовищ, аби перетворити їх на зелену зони. І це могло б бути родзинкою нашого міста! Гроби у центрі на зупинках і парки-кладовища.

Робота Андрія Максюти та усіх його підлеглих дуже небезпечна:
«Ми там, де дикі кабани бігають, озираючись. Де змії і гадюки бояться лазити».
Звісно, це можна списати на неуважність… але ви колись помічали диких кабанів у нас в місті?
І найкраще у цьому ролику – це ентузіазм на обличчі у всіх підлеглих! Здається, відео знімали одразу після того, як вони дихали парами ртуті.

До речі, цього тижня у міськраді розпочався конкурс «Посадовець року». Його вже можна закривати, переможець і так очевидний.

Анастейша Стіл та Крістіан Грей не схвалили б

Міська рада Кропивницького ініціює досить несподівані конкурси.
Кропивничан запрошують долучитися до фотоконкурсу «Моя родина без насильства».

Фоторобота має розкрити власне сприйняття конкурсантами такого поняття як «запобігання насильству», популяризувати родинне щастя, благополуччя та успішність.

Звісно, це дивне припущення, але популяризувати родинне щастя – парадоксально. Воно ніби і так має бути. Навряд чи хтось одружується заради того, аби бути нещасливим. А в якийсь момент несподівано бачать фотороботи «Моя родина проти насильства», передивляються всі погляди на життя і розуміють, що весь час помилялись.

А що коли родини, в якій є насильство, захочуть схитрувати і взяти учать у конкурсі?

Уявіть, чоловік каже дружині:
- Мої смаки досить специфічні. Швидко всі свої синці від побоїв замазуй тональним кремом, будемо фотографуватися для конкурсу міськради Кропивницького «Моя родина проти насильства».
- Ти що з глузду з’їхав? Хворий покидьок.
* він її б’є. Е.Л. Джеймс дописує новий роман.

Це все вигадки, але як ще передати, що цей конкурс жодним чином не допоможе побороти насильство у сім’ях?

Це усе одно, що сподіватися, що фотосесії голих дівчат заради миру у всьому світі допоможуть його встановити. А популяція панд різко здійметься вгору, якщо поставити собі на заставку фото бамбука.

Ми мокнемо під дощем, аби зробити вам гірше

Цього тижня нагадали про себе підприємці з ринку «Європейський». Вони влаштовували пікет під стінами ОДА, перекривали центральну вулицю Кропивницького. Все задля того, аби подружжя Онулів, які є орендарями землі, де стоїть ринок, вийшли з ними на зв'язок.

Але хто ж так змушує виходити на зв'язок? Хіба стає гірше, чи краще орендодавцям від того, що підприємці мокнуть під дощем, стоячи біля будівлі ОДА? З таким же успіхом можна ходити по розпеченому залізу, висуваючи свої вимоги.

Треба щось більш дієве.

Наприклад, зайняти всі лавки у Дендропарку і сидіти цілодобово. Шкода, що зараз не весна, адже у такому випадку можна було б окупувати весь простір довкола тюльпанів, щоб ніхто з ними не міг сфотографуватися! І, в кінці-кінців, нагодувати всіх білочок у парку, аби ніхто з відвідувачів не зміг цього зробити.
І в якийсь момент орендодавці подумали б:
«Перекрили дорогу, і чорт з ними. Але білочки – то занадто»
*виходять на діалог

Моя нова поліція здатна на все

Всі, хто був незадоволений роботою нової поліції – можете передивитися свої погляди. Адже цього тижня вони зробите те, на що у деяких випадках не здатен навіть Анатолій Кашпіровський. Вони врятували чоловіка від демонів.

Мешканець Кропивницького з неймовірно чутливим енергетичним полем, наявність якого всі сприйняли за стан сп’яніння, тікав від демонів. Із усіх можливих варіантів він вирішив врятуватися від них на електроопорі. Уявіть собі, який у нього зв'язок з паралельним світом, якщо атаки демонів він боявся більше, аніж удару струмом!

І тут з’явилися поліцейські, аби його врятувати. Вони довго вмовляли постраждалого злізти, на що він сказав:
- Щоб вони (демони) мене з’їли? Дивіться, скільки їх тут.
- Ми тебе захистимо.

І чоловік зліз. Оце довіра до поліції!

І тепер після цього поліцейським доведеться, очевидно що, вивчати окультні науки та найняти собі штатного екстрасенса.

Таким був цей тиждень у Кропивницького. Бережіться демонів, надсилайте свої роботи на конкурс «Моя родина без насильства». І пильнуйте диких кабанів, які бігають, озираючись.

 Олександра Гонтар

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама