Ексклюзив

Даруємо українське: ідеї подарунків для дітей (ФОТО)

. 8863

Через поле, через гай іде Святий Миколай. Аби підстрахувати святого батькам варто придивитись подарунки до свята. «Гречка» розповідала вам про ідеї подарунків від українських виробників для жінок. Що ж можна обрати дітям?

Книги
Однозначно, скільки років не було б дитині, ми переконані, що обов’язковим елементом подарунку має бути книга. Український ринок зараз пропонує чудовий асортимент на будь-який смак і гаманець.
Для найменших дітлахів до двох років варто обирати книги-картонки: завдяки товстому картону і заокругленим кутикам малятко не пораниться книгою, не зможе її легко порвати чи пожувати, протей ого захопить процес гортання і яскраві картинки. Для старших діток пропонують книги із яскравими ілюстраціям або просто вімбельбухи – книги-розглядалки – де основне завдання не читати, а дивитись, гортати і мислити.
Придивіться до асортименту «Видавництва старого лева», видавництв «Час майстрів». «Братське», «Віват».

Великі розмальовки

Якщо у вас дома росте майбутній митець, чудовим подарунком стане велика розмальовка.

Картинку розміру ватману можна навіть прикріпити на стіну і розмалювати всією родиною. Є розмальовки різної складності.

Крім змоги просто розмалювати картинку, наприклад фірма «Дивогра», пропонує виконати ще і цікаві завдання написані українською і англійською мовами.

Іграшки з картону
Ваш малюк хоче ляльковий будиночок? Чи справжню «хатку» для себе і друзів? А може коника на якому можна покататись? Все це можна втілити з картону. Фірма «Мамина Мануфактура»  пропонує безпечні для дітей іграшки, дизайн яких до того ж зможе створити сам малюк розмалювавши іграшку на свій смак.

Іграшки з фанери

Придбати натуральну і безпечну для малюка іграшку з дерева нині пропонують безліч виробників. Наприклад, Sky Swallow пропонує придбати подарункові набори або штучні іграшки вирізані із фанери за допомогою лазера. Діти зможуть розмалювати їх акриловими фарбами і повішати на ялинку, або зробити магніт.

Тематичні бодіки

Якщо вам хочеться зробити подарунок немовлятку і порадувати його батьків, придбайте бодік із яскравим принтом. Наприклад, бренд«Коток» пропонує як тематичні бодіки до новорічних свят, так і прикольні принти.
Якщо малюк вдягне такий одяг навіть раз, батьки точно потішаться веселій фотосесії.

Екологічні і розвиваючі іграшки

Придбати дитині м’яку іграшку також завжди хороша ідея. Але варто оберати таку, що буде безпечною. Бренд «Швейні прянощі» виготовляє на замовлення розвиваюсі іграшки з фетру та інших тканин, із безпечними наповнювачами, а також розвиваючі книги. За допомогою них можна вивчати кольори, форму, пробувати на дотик різні тканини і розвивати дрібну моторику.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама