Ексклюзив

Даруємо українське: ідеї подарунків для нього (ФОТО)

. 4678

Святий Миколай вже зібрав мішок з подарунками і готується в дорогу. Але попереду ще і інші свята. «Гречка» вже писала огляд ідей подарунків для дітей та дівчат. На черзі чоловіки.

Книги
Сподіваємось на те, що ваш чоловік людина читаюча. Широкий вибір нон-фікшн пропонує видавництво «Наш форма» та «Віват», а львівське видавництво «Астролябія» має широкий вибір літератури про тактичну військову підготовку та історичні нариси.

Механічний 3-D конструктор

Механічні 3d пазли від Ugears відомі не лише в Україні, а й у світі. Якщо чоловік, для якого ви шукаєте подарунок залишився в душі дитиною, фанерний конструктор, який рухається, коли його зібрати стане класним подарунком. До того ж конструювання може стати гарним варіантом, аби провести час разом із родиною.

Крафтовий сир

Якщо ви хочете зробити подарунок-комплімент гурману, цілком можете рати для нього крафтовий сир. Наприклад, авторський сир Сheesegard. Його виробляє разом із дружиною Павло Білоус – демобілізований учасник АТО, тож сир стане не лише смачним подарунком, а і підтримкою молодого бізнесу.

Толстовка

Потурбуйтесь, щоб ваші близькі були у теплі. Світшот – це практичний подарунок, який згодиться на щодень. Можна обрати серед різноманіття принтів, на будь-який смак. Наприклад, широкий вибір пропонує магазин Фолкмода.

Пасок
Незалежно від того, чи цінує чоловік класичний стиль чи кежуал, якісний пасок його не розчарує. Шикарні паски з красивими пряжками запропонує «Клярма».

Шкарпетки
Уже традиційний подарунок для чоловіків на всі можливі свята може заграти новими барвами, якщо вибрати наприклад шкарпетки DodoSocks. Ну якщо прем'єр-міністр України під час офіційного візиту подарував такий кольоровий набір прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо, то і колегам чи друзям презентувати таке не соромно.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама