Ексклюзив

Тиждень у Кропивницькому: селфі в музеї та ополонці, агробізнес по-східному та дегустація

. 4183

 

До Кропивницького прийшов довгоочікуваний (але не для комунальників) сніг. Це все, що можна було написати у огляді новин. Але тиждень приніс нам і інші новини. Чому топ-менеджмент агрофірми їсть суші з тіла жінки, а діти в шкільній їдальні – бутерброди. Про це у гумористичному огляді новин від «Гречки».

 

Нечарівні моменти зимової пори

Новорічні свята закінчуються тоді, коли біля смітників починають з’являтися ялинки. Що ж з ними робити? Куди вивозити? Це питання будуть вирішувати на спеціальній нараді, яку створять спеціально.

А не дивно вирішувати цю проблему тоді, коли вона є, а не заздалегідь? Адже можна було здогадатися, що після нового року ялинки будуть викидати. А тепер у місті ніби надзвичайна ситуація, для вирішення якої будуть проводити нараду. Скоріш за все, вона пройде приблизно так?

- У нас є проблема. Ялинки. Що будемо робити?
- Може, вивозити, як зазвичай?
- Ні, треба з користю використати їх. Можливо, на корм тваринам, або для забезпечення соціально незахищених верств населення дровами.
- Для цього ж треба техніка та додаткові кошти з бюджету.
- Ой-йой, геть забули.
- Є хороша ідея: вивозити їх, як зазвичай.
- Клас, підтримуємо.

Щоб хоча б діти їли нормально у школі, або публічна дегустація

Натхненні програмою «Ревізор» працівники управління освіти міськради Кропивницького зважилися на відчайдушний крок. Для цього треба мати неабияку мужність і витримку, адже у нашому місті збираються публічно дегустувати дитяче харчування.

Всі ми добре пам’ятаємо про дива, які відбуваються на кухні у школах. Як за допомогою, певно, магії, спромагаються зіпсувати просту картоплю-пюре, і вона стає побідна або на суп, або на шматок монтажної піни, який засох. Каша, яка виглядає ніби варили їсти собакам, і трохи лишилося для дітей. І що найхарактерніше – це обличчя, з яким працівники їдалень, вбрані у сині халати, насипають дбайливо приготовані на(об)їдки за допомогою великих ложок. Отож, треба, ніби на лопату, набрати з великої страшної каструлі те ДЕЩО, що там є. З надзвичайно гидливим виглядом виплюхнути те на трохи надщербнуту з кількох боків тарілку, яка, мабуть, ще пам’ятає піонерів. Навіть якщо у школі буде нормальне харчування – це не допоможе позбавитися цього чудо-явища – працівників, які стоять а роздачі. Звісно, школа багато у чому може пригнічувати, але моменти відвідин їдальні очно входить до цього переліку.

А ми можемо побажати удачі тим, хто дегустуватиме дитяче харчування і, можливо, згадає свої дитячі травми.

Селфі в музеї, або «якарізницянакартини, як Я вийшов?»

Чомусь у сучасному світі заходи, які покликані привертали увагу до мистецтва та його популяризувати, здебільшого, не занадто інтелектуальні. Наприклад, селфі у музеї. Всесвітня акція, яку у музеях нашого міста також підтримали. 

Сподіваємось, після акції бажання ходити в музеї не лише заради фото і дійсно зросте.

Водохреща, або «Селфі в ополонці»

Можливо, ті, що купалися, думали, що неможливе очищення без фотографії у соцмережі? Благодать не зійде, якщо твоє фото не набере 100 лайків? Бо тільки так це можна пояснити. Комусь запам’яталося зі стрічки у п’ятницю щось, окрім фото з купань? Їх же там було повно. Коли ти тільки відходиш від масових фото з новорічних свят, можеш видихнути з полегшенням, як «пост здав, пост прийняв» - на зміну приходять фото з Водохреща.

Здається, на Водохреща всі ніби думають у стилі «ну, оце мій сусід Валік пішов купатися, а я що? Треба ж підтримати, а потім в честь цього напитися».

Свята – це прекрасно, якщо вони ваші і ви розділяєте всі нюанси та тонкощі, а не вибірково тільки ті, що подобаються. Отож, чекаємо тепер селфі з недільних служб.

Агробізнес по-східному

У піращиків та творців реклами фантазія безмежна. Це доводить календар, який зробили для агрокомпанії з Кропивницького. Чомусь на сторінці з написом «Стандарт якості обслуговування сільгоспвиробників №1» зображені 10 чоловіків, які поїдають суші з оголеної жінки. Наскільки точно це зображення відображає стандарт обслуговування? Що закодовано у цьому посланні?

І чому за допомогою жіночого тіла можна рекламувати що завгодно: бетон, вікна, агросектор, машини. Наскільки далеко це може зайти? Чи з’явиться реклама виготовлення пам’ятників з оголеними жінками? Цього ще наче ніхто не робив.

А агрокомпанія, східна кухня та оголена жінка не зовсім комільфо разом виглядає. Якби вони з неї поїдали сою, кукурудзу, соняшник – це було б зрозуміліше.

Таким був цей тиждень у Кропивницькому та області. І останні слова в огляді будуть у вигляді побажань, запущених у Космос: нехай креатив рекламщиків розходиться за межі об’єктивації жіночого тіла; нехай їжа у шкільних їдальнях буде смачна і працівниці, що її насипають, життєрадісні. І нехай будуть такі моменти життя, які необов’язково виносити на загал у вигляд селфі.

Олександра Гонтар

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама