Ексклюзив

Тиждень у Кропивницькому: невдалий стартап, дурні питання та «Розлучення за добу»

. 3498

Як вегетаріанцю завести своїми питаннями в глухий кут м’ясоїда? Чим займатися за гратами, якщо початок заробляння першого мільйона не вдався? Чи треба робити послугу «Розлучення за добу» та навіщо 14 лютого ДРАЦСам працювати цілодобово? Про все це читайте у гумористичному огляді новин від «Гречки».

Кропивничан запрошують на вегетаріанський майстер-клас

Як повідомляють організатори, на майстер-класі будуть вчити готувати вегетаріанську їжу. Але, здається, це не головне у вегетаріанстві. Готувати їжу можна навитися самому, а от як відповідати на дурнуваті питання від м’ясоїдів – це дійсно тема для майстер-класу.

Мабуть що, кожен вегетаріанець проходив через «шо, і навіть ковбасу не їси?», «овочам теж боляче, вони живі», «як можна не їсти м'ясо – це ж білок!». Здається, що хтось таємно роздає брошури із цими «штампованими» питаннячками усім оточуючим вегетаріанця людям. Як на них адекватно відповідати і при цьому лишати себе у руках? Проблема не із легких. І на цю тему можна провести майстер-клас: «Як відповісти на всі питання чемно і не послати когось на…».

«Але ж тварин спеціально для цього вирощують», «Людина – це ж хижак», «Ну а хоч іноді хочеться таємно з’їсти шматок шашлику?» , «Давай, з’їж зі мною цю ковбасу, я нікому не скажу». На жаль, вегетаріанців не готують до всіх цих реплік. Тому пропоную альтернативні твердження, якими можна користуватися.

«Давай, з’їж зі мною цю моркву, я м’ясу корови про це не розповім». «Пішли у поле полювати за мишами, людина – це ж хижак».

Або, як варіант, просто усвідомити, що у кожного є вибір, який він не має комусь пояснювати.

У День Валентина на Кіровоградщині цілодобово готові одружувати закоханих

14 лютого – це середа. Тому досить зручно зробили, можна спокійно, після роботи піти і одружитися.

Запросити гостей на 23:00 на розпис, замовити на першу ночі банкет. А між тим – влаштувати традиційну фотосесію на Валах та біля Янгола. Це ж для цього зробили цілодобову можливість одружитися?

Є таке припущення, що День Святого Валентина трохи переоцінили. Чому у інші свята офіційні установи не працюють цілодобово? Наприклад, на День Знань 1 вересня, щоб школи працювали протягом усієї доби, а учень коли захоче – тоді і прийде на урок, у рамках послуги «Урок за добу».

І узагалі, чому у юстиції є тільки програма «Шлюб за добу» і 14 лютого можна тільки одружитися? Де «Розлучення за добу», щоб у рамках цього проекту відділи реєстрації цивільного стану теж працювали цілодобово. Розлучитися 14 лютого так само романтично та незабутньо, як і взяти шлюб. Сподіваємося, що ці побажання Управління юстиції розгляне і наступного року усі розкохані зможуть розлучитися швидко та без проблем.

У Кропивницькому чоловік позичив і перепродав авто

З цього могла б початися книга успішного магната «Як я заробив свій перший мільйон». Але тепер чоловік зможе розповідати про свій стартап лише співкамерникам, влаштувавши школу мотивації «Мотивацію в хату, саморозвиток у радість». І також, вести лекції на тему «Як придумати ідеальний злочин, але не до кінця».
Позичити авто і перепродати його – це все одно, що передаровувати подарунки, які вручають тобі. Тобто, це наступний левел. Шкода, що підприємницьку жилку цього чоловіка ніхто не оцінив.

На Кіровоградщині з Радикальної партії Олега Ляшка виключили чотирьох депутатів

Чому ж так сталося? У них вдома не висів портрет Ляшка, загорнутий у рушник? Їх улюбленим словом не є «скотиняка» і їм не вистачає експресії, коли вони говорять за трибуною свої промови?

Нардеп з Кіровоградщини, член фракції РПЛ Дмитро Лінько прокоментував ситуацію так:
«Ці люди систематично порушували партійну дисципліну, не виконували доручення, а найголовніше почали працювати на задоволення власних інтересів».

З таким успіхом можна половину Верхової Ради вигнати, якщо карати за задоволення власних інтересів. Скоріше, ситуація була такою:
- Ви зрадили партію та її символіку.
- Та ну сніг же незручно відкидати вилами, тому ми взяли лопати.
- Ага, сьогодні ви взяли лопати, а завтра вже будете стояти за Саакашвілі. Геть з партії!

Таким був цей тиждень у Кропивницькому та області. Не задавайте дурних питань вегетаріанцям, починайте заробляти свій перший мільйон більш продумано і займайте чергу до ДРАЦСу вже, щоб не проспати власне весілля.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама