Ексклюзив

Тиждень у Кропивницькому: український куточок у поліклініці та фестиваль вина на Кіровоградщині

. 3261

Для чого потрібні і важливі фестивалі вина на Кіровоградщині? Як зубожіння може відобразитися на святкування Дня Святого Валентина і стати його фішкою? Навіщо в поліклініці кочерга, портрет Тараса Шевченка і вишиті рушники? Читайте про все це в традиційному огляді новин від «Гречки», аби з гумором сприйняти деякі абсурдні речі у нашому житті.

 

breaking news
На Кіровоградщині відбудеться фестиваль вина


Фестивалі вина і будь-якого алкоголю на Кіровоградщині важливі. Важливі для того, щоб хоч в якісь кілька днів забути про те, що ти на Кіровоградщині.

До прикладу, фестивалі вина в Італії існують чисто для того, аби дегустувати напої, ненав'язливо спілкуватися з іншими відвідувачами і порадіти тому, що ти живеш в Італії.

Фестиваль вина у Вільшанці має геть інше призначення та специфіку. Ти дегустуєш перший сорт вина з пластикового стаканчика і думаєш про складність буття. На такому заході обов'язково мають виступати колективи народної творчості з усіх сіл області. Це теж частина програми, яка тебе підштовхує на те, щоб напитися. Через кілька пісень "Ти ж мене підманула" і "Їхав козак за Дунай" починаєш ще більше концентруватися на дегустації. Якщо пощастить - то можеш забути, де ти знаходишся. Якщо ще більше пощастить - можеш вдати, що приїхав представляти народну творчість з якогось села і заспівати "Два дубки" з відчаю.

До речі, суддям заходу необхідно подати зразки напою у вигляді однієї літри. Очевидно що, вони раніше зрозуміли специфіку фестивалю вина на Кіровоградщині і знають що робити завчасно.


У поліклініці облаштували куточок з автентичними українськими предметами 

Питання доцільності деяких речей у нашому світі залишається відкритим.
Поки Ілон Маск запускає на Марс ракету - у Кропивницькому пишаються автентично облаштованому кутку у поліклініці. Nice one!

Просто коли зазвичай приходиш в поліклініку – то хочеш бачити медичний рівень, а не куточок, до якого можна прийти і скласти заповіт, під пильним оком Шевченка.

Хіба що можна уявити таку ситуацію:
- потримайте мою чергу, будь ласка, я сходжу подивлюсь на рушники.
- навіщо вони вам треба?
- та для процедур забула вдома, треба десь терміново взяти.


Або між лікарями:
- можеш піти взяти кочергу в українському куточку.
- навіщо?
- та треба на чомусь підсаджувати жінок на гінекологічне крісло.

Або це новий спосіб лікування істинних українців? Вони приходять до терапевта і кажуть:
- Щось у грудях болить.
- То, мабуть душа болить за Батьківщину?
- Схоже на те.
- Гаразд, прописую вам тричі на тиждень приходити і дивитися на наш автентичний куточок і за місяць це мине.

Тож, знайте, якщо у вас порушення патріотизму, не лікує навіть ходіння на мітинги «Свободи» - відвідайте куточок у третій поліклініці.

На День Валентина у Кропивницькому курсуватиме "Тролейбус кохання"

Це майже офіційна заява, що люди, яких торкнулось зубожіння, теж можуть собі дозволити святкувати цей дивний День Святого Валентина. Адже годі собі уявити щось менш романтичне за тролейбус. Чи це натяк, що романтика нас супроводжує кожного дня, просто ми не помічаємо? Коли до тебе хтось притискається у забитому транспорті, коли ти випадково зустрічаєшся поглядом з кимось, коли ти, беручись за порушень, торкаєшся руки стрьомного чоловіка. Це все незабутня романтика тролейбусу, яку можна отримати за кілька гривень, замість 40, які треба заплатити за "тролейбус кохання".
Тоді вже зробили б для більш статусних містян "Маршрутку пристрасті", "Таксі любові".

І яка вірогідність того, що в День Святого Валентина той тролейбус не буде так само забитий, як і в інші дні, бо комусь довелося обирати: чи романтична вечеря, чи романтичний тріп до Балашівки. Це, щоб точно зробити ту поїздку незабутньою.

Жниварка та жінки у латексі: як підприємство з Кіровоградщини зробило сексистську рекламу 

Рекламувати сільгосптехніку за допомогою дівчат – це досить специфічно. Покупець може придбати ту техніку, думаючи що спокусливі жінки йдуть у комплекті з нею. Уявіть тоді його розчарування! Він може навіть не бути аграрієм, але придбати жниварку. Так обманювати людей дуже підступно.
А взагалі, ця реклама навіть не потребує додаткових жартів. Її творці зробили всю роботу за мене, тож просто подивіться ще раз на неї:

Таким був цей тиждень у Кропивницькому та області. Помічайте романтику життя завжди, а не тільки у тролейбусі на День Святого Валентина. Будьте відкриті до нових методів лікування. І сходіть на фестиваль вина, бо вони важливі у житті, де існують автентичні куточки у поліклініках, жінки в латексі, що рекламують жниварки і «Тролейбус кохання».

Олександра Гонтар

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама