Ексклюзив

Енергоефективність новобудов: які матеріали використовують забудовники Кропивницького

. 4308

Енергетична ефективність стала трендом на ринку нерухомості України в останні кілька років. Якщо раніше про раціональне використання теплових ресурсів мало хто замислювався, то сьогодні покупці і в бюджетному і в дорогому сегменті усвідомили необхідність енергозбереження.

ggg4Серед покупців всіх класів житлової нерухомості спостерігається попит на проекти, які будуються з використанням сучасних технологій та енергозберігаючих матеріалів.

«CBS Холдинг» – забудовник, який застосовує у своїй діяльності енергозберігаючі та еко-технології. Компанія співпрацює безпосередньо з виробниками сертифікованих матеріалів.

В утепленні фасадів будинків забудовник використовує екологічно чисту мінеральну вату на основі базальтового волокна від відомих торгових марок «Knauf» і «Termolife». Така мінеральна вата за своїми властивостями набагато краща, ніж пінопласт: термін її експлуатації вищий, вона не горить і не схильна до руйнування агресивного навколишнього середовища. Пінопласт ж не тільки легко плавитися, а й здатний горіти самостійно. Крім цього, цей матеріал через 10-15 років починає руйнуватися.

ggg1 copy

При будівництві будинків компанія «CBS Холдинг» використовує 2 види цегли: силікатну та керамічну лицьову. Обидва види цегли відповідають всім технічним нормам і стандартам якості, вони екологічні та стійкі до вогню. У той же час лицьова керамічна цегла клінкерного формування добре переносить різні погодні умови, в зв'язку з чим, вона має високий термін експлуатації. Крім цього, гладка лицьова поверхня надає їй високу водонепроникність, багатощілинна структура – підвищену звукоізоляцію і теплозахист, а спеціальна температурна обробка – підвищену міцність. Товщина зовнішніх стін в будівельних проектах компанії «CBS Холдинг» становить до 510 мм, а шар утеплення мінеральною ватою – до 100 мм.

У всіх житлових комплексах компанії встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна з п'ятикамерним профілем і двокамерними склопакетами марок «WDS» і «Віконда». Такі вікна екологічно безпечні, оскільки не містять в складі речовин, які виділяють небезпечні хімічні сполуки. Завдяки наявності двох герметичних камер, віконні конструкції істотно знижують теплопередачу – тим самим зберігаючи комфортну температуру в квартирі, як в зимову пору, так і влітку. Також вони захищають приміщення від зайвого шуму і протягів.

ggg2

Енергозберігаючі металопластикові вікна в житловому комплексі «Зарічний» у Сумах

Завдяки автономній системі опалення та індивідуальним приладам обліку в кожній квартирі, мешканці будинків від забудовника «CBS Холдинг» можуть самостійно контролювати свої витрати. У всіх проектах компанії встановлені сучасні опалювальні енергоефективні двоконтурні котли від відомих світових виробників опалювальної техніки – італійської компанії «Ferroli» та норвезької «Leberg». Котли відповідають стандартам європейської якості, мають високий рівень ККД і високу продуктивність.

ggg3

Аерозйомка житлового району «Тетеревський бульвар» у Житомирі

У 2017 році Верховна Рада України прийняла закон «Про енергоефективність будівель», який наблизить країну до появи будинків з нульовим споживанням енергоресурсів, що дозволить людям істотно економити на житлово-комунальних послугах. З цією метою в законі вводиться обов'язкова енергетична сертифікація будівель і визначаються мінімальні вимоги до їх енергоефективності.

Адреса відділу продажів ЖК «Ковалівський» у Кропивницькому: вулиця Івана Похитонова, 5.
Телефон: (0522) 21-01-21.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама