файно

У Кропивницькому батьки звинувачують літню вчительку в психологічному насильстві над дітьми (АУДІО)

Опубліковано . в Статті

Кількість переглядів - 76994

 Батьки школярів 4-А класу ЗОШ №4 заявляють про те, що вчителька їх дітей систематично принижує. З відповідною інформацією вони звернулись до ЗМІ, дирекції та відповідних управлінь, а також опублікувал звернення в соцмережах, адже хочуть аби вчителя звільнили.

 

88 big

Батьки стверджують, їх діти роками терпіли приниження проте боялись про це говорити і лише цього року вони взнали – вчителька обзиває і ображає дітей, принижує і самих батьків.

Вони надають аудіозаписи, де, стверджують батьки, вчителька кричить на дітей, називає їх «тварями», «свинями», тупими» і «дебілами», а також принижує батьків стверджуючи, наприклад, що вони є поганими оскільки не перевірили чи все дитина спакувала в рюкзак.

Такі екзекуції, кажуть батьки, відбувались перед всім класом.

Також своєрідно вчителька закликає до дружби і щедрості. Наприклад, розповідає при всьому класі, про тяжкі умови проживання однокласника-переселенця.

« Після того, як були прослухані аудіо записи, ми почали звертатись зі скаргами та зверненнями до Директора Загальноосвітньої школи 1-3 ступенів № 4 м. Кропивницький та до Начальника Управління освіти міської ради. На всі наші звернення та скарги отримали відповіді про те, що всі питання по звільненню та недопущенню до педагогічної роботи Богданової-Дробахи Ніни Вікторівни повинен вирішувати Директор школи,» - пишуть батьки.

Проте замість звільнення директор лише винесли вчительці догану.

Звукозаписи батьки надали на оцінку психологам, які відзначили, що окрім нетактовної поведінки, яка може формувати в дітей комплекс неповноцінності, у звукозаписах присутня явна агресія і жорстокість. Психолог-експерт відзначає, що така поведінка може спричинити страхи і невротичні травми, а також психологічні травми та депресію.

Image 1

Також батьки виявили, що вчителька вчасно, як того вимагає законодавство не пройшла періодичний психіатричний огляд.

IMG 1597

У той самий час вчителька Ніна Вікторівна Богданова-Дробаха, яка вже досягла пенсійного віку, має багаторічний стаж роботи та вищу вчительську категорію.Сама вчителька йти з роботи не планує і найняла адвоката. Він за допомогою адвокатських запитів намагався витребувати у батьків звукозаписи спілкування вчительки з дітьми, погрожуючи, що у випадку відмови на них чекає адміністративна відповідальність. Хоча, згідно Закону про адвокатську діяльність фізичні особи мають відповідати на запит лише за власним бажанням.

«Ми звернулись до управління освіти та науки з проханням провести позачергову атестацію вчителя, так як вона не може бути «Спеціалістом вищої категорії» якщо авторитарно веде себе по відношенню до учнів і подавляє їх саморозвиток та не сприяє нормальному засвоєнню ними шкільної програми - отримали відповідь від управління про те, що підстав для проведення позачергової атестації не має…

В подальшому, 06.06.2018р. Богданова-Дробаха Ніна Вікторівна була відсторонена Директором школи від роботи до проходження нею обов’язкового періодичного психіатричного огляду , який обов’язково повинні проходити раз в п’ять років,» - зазначають батьки.

Схвильовані батьки написали скаргу в обласний департамент освіти.

В департаменті освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації "Гречці" підтвердили про навність такого звернення-скарги, яке надійшло 25 червня, а наразі перебуває на розгляді в керівника управління.

"Якщо батьки непогоджуються з рішенням керівника про догану, то можуть в судовому порядку доводити свою правоту або неправоту керівника закладу. Ми звертаємося до управління освіти міської ради з приводу того, щоб з керівником та працівниками закладу, де є такий факт була проведена додаткова робота з дотримання прав дітей," - каже начальник департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський.

Також в департаменті відзначили, що передадуть інформацію до національної поліції, де і мають встановити чи здійснювала вчителька психологічне насильство.

Наразі і вчителі, і дирекція школи знаходяться у відпустці. У свою чергу «Гречка» готова надати їм змогу висловити власну позицію щодо ситуації.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Коментарі  

 
+5 # влас 31.07.2018, 10:40
Необхідно щоб в кожному приміщенні класа були відеокамери, щоб батьки жахнулися що виробляють і що кажуть іх діти у школі.Мат стоїть з другого до десятого класа.А поведінка-то взагалі можно копів викликати відразу.По факту 40% контенгента(бо то не учні) не дозволяють здобути знання іншим дітям.І вчителька повинна ці всі 40% перевиховати за 45 хвилин.А ДЕЖ БУЛИ БАТЬКИ ВСІ РОКИ ДО ЦЬОГО?!!!!
Цитата
 
 
+3 # Надежда Гасаненко 29.07.2018, 19:14
А если бы у вас было 30 детей? Методы воздействия на учительницу Богданову Н.В. напоминают применявшиеся в свое время органами НКВД-ОГПУ для расправы с неугодными. Похоже, они взяты на вооружение достойными последователями чекистов в лице некоторых родителей. Вероятно,можно поздравить педколлектив 4-й школы. Четвертый класс (уже пятый),точнее,ч асть родителей из этого класса,достойно «отблагодарили» первую учительницу своих детей. Может быть, у некоторых из этих родителей были серьезные проблемы в общении со своими учителями?
Цитата
 
 
+3 # Надежда Гасаненко 29.07.2018, 19:13
Предоставленные записи вызывают серьезные сомнения в объективности информации. Не исключено, что записи были смонтированы. Да и несанкционирова нная прослушка не может быть доказательной базой для серьезного разбирательства , тем более произвольно выбранные фрагменты. Не совсем понятно, какими именно действиями или бездействиями отдельных учеников вызвана подобная реакция педагога. Вполне возможно, что имели место целенаправленны е регулярные провокации отдельных родителей в течение учебного года с использованием своих детей для того,чтобы вывести учительницу из равновесия,дове сти до стрессового состояния,скомп рометировать любой ценой, даже ценой потери уважения ребенка к педагогу. И, судя по записям,компром ата -то набралось на 4 минуты 20 секунд за весь учебный год. Уважаемые родители,все мы люди, и у всех есть нервы,и не всегда мы спокойны и уравновешенны. Вспомните,сколь ко нелестных высказываний в адрес своих детей вы сами допускали в течение учебного года.
Цитата
 
 
0 # Vorontsova Inna 11.07.2018, 16:31
Неуравновешенна я личность с отсутствием всяких моральных ценностей!
Цитата
 
 
+1 # Елена Новикова 10.07.2018, 23:07
Какой ужас!!! Эта учительница еще РАБОТАЕТ?! Еще калечит психику детей?! Я закончила эту школу в 1996 году и я ее помню...Как не стыдно администрации?!
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити