Ексклюзив

Показ техніки й зірка в подарунок: як агрохолдинг «ВК Технополь» відсвяткував своє 10-річчя в полі (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 4610

Під гаслом «10 років успіху», у стилі американського родео, з демопоказами сільськогосподарської техніки, різноманітними фотолокаціями та авіа-шоу відсвяткував свій день народження, 27 липня, агрохолдинг з Кіровоградщини ВК «Технополь» на полі поблизу села Федорівки.

IMG 6588

Історія цієї компанії розпочалася насправді навіть більше десяти років тому. Про що і розповів засновник холдингу ВК «Технополь» Вадим Маєвський. Починало підприємство з продажу закордонної сільськогосподарської техніки, потім перейшли на виготовлення власної ґрунтообробної техніки, якою вже нині користуються фермери і сільгоспвиробники не лише України, а й Молдови, Румунії, Болгарії.

IMG 6502

А от стартувала компанія зі співпраці саме з польськими партнерами, які також завітали на святкування ювілею. І, як з’ясувалося, таке партнерство породило назву агрохолдингу «Технополь».

- «Технополь» - техніка з Польщі, - відзначив засновник холдингу ВК «Технополь» Вадим Маєвський.

До речі, на святкування прибули численні клієнти та партнери холдингу «Технополь». Завітали на день народження, як і годиться не лише з вітальним словом, а й подарунками. Зокрема, подарували сертифікат на назву зірки «Технополь».

IMG 6754

Варто відзначити, що наразі до складу холдингу входять ще низка компаній, зокрема, з виробництва ґрунтообробної техніки, з продажу запасних частин до сільськогосподарської техніки, з вирощування сільськогосподарських культур, із зернотрейдингу, з виробництва машин і устаткувань до сільськогосподарських підприємств, з виробництва і продажу обприскувачів та візків під розкидач міндобрив, готельно-ресторанний комплекс «Хутір», а також компанія з виготовлення насіння, арахісу і солодощів під торговою маркою «Шалена білка».

IMG 6719

В холдингу вистачає планів на майбутнє: з розширення товарного асортименту, впровадження інноваційних програм, співпраці з іноземними партнерами та навіть науковими розробками у насінництві.

- Найголовніша інвестиція холдингу – це люди, - відзначає засновник Вадим Маєвський. – Це кропітка їхня праця, партнери з якими співпрацюємо.

IMG 6795

Загалом холдинг забезпечує близько 640 робочих місць.

Однак у компанії відзначають, що є складнощі з наявністю фахівців за спеціальностями токар, фрезерувальник, організатор виробництва.

- Біда в країні і в тому, що копіюють техніку, - каже директор ПП ВК «Технополь» Федір Д'яченко. – У нас є такий виріб – ПТ6 - подрібнювач, який ми придумали три роки тому, але зараз, якщо я не помиляюся, десь 16-18 підприємств тупо копіюють наш виріб і нічого не скажеш, бо в нас такі закони.

А ще холдинг займається соціальною діяльністю – влаштовує різні свята як для дорослих, так і для дітей села Федорівки. Також торік був створений дитячий оздоровчий «Табір здоров’я», поблизу села Обознівка. Також підтримка вихованців футбольної дитячо-юнацької команди «Сапсан», ФК «Технополь агро» та «ФК Технополь» і Староосотського дитячого обласного протитуберкульозного санаторію.

IMG 6633

До речі, цього дня усі охочі також могли взяти участь у тихому аукціоні і придбати будь-яку творчу роботу від вихованців санаторію. Усі виручені від аукціону кошти підуть на потреби діток.

IMG 6586

Крім офіційної частини з привітаннями, нагородженнями грамотами, квітами і подяками, як для працівників холдингу, так і його партнерів на гостей чекали частування, а також різноманітні розваги: виготовлення брендованого брелка, приборкання механічного бика, фотографування на тематичних локаціях, перегляд авіа-шоу, змагання з армреслінгу, музичні виступи, а також концерт за участі Наталії Бучинської та гурту «ТІК».

IMG 6559

IMG 6538

IMG 6542

Протягом дня також відбулася демонстрація ґрунтообробної техніки заводу «ВК Технополь». Приміром, наживо можна було побачити в дії, яка глибина обробки ґрунту бороною, культиватором чи яка робоча ширина захвату розкидача міндобрив.

IMG 6871

За словами засновника холдингу Вадима Маєвського, у планах також зайти в країну з японською технікою – трактор «Кубота». За кордоном навіть слоган про таку техніку є: «У гаражі – «Тойота», на полі - «Кубота»».

IMG 6841

- Сьогодні ми хочемо зайти в країну з представництвом фірми «Кубота», - відзначає пан  Маєвський про найближчі плани холдингу. – Я не можу сказати, що буде через день чи через рік, але ми точно будемо розвиватися і рухатися вперед у сільгоспбізнесі.

IMG 6958

За словами представників Мінекономрозвитку, які також приїхали на святкування, «Технополь» є одним з лідерів галузі вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу:

- Зокрема протягом останніх двох років зросли показники обсягів виробництва та реалізації продукції, які в 2017 році склали 171 мільйон гривень, - каже заступник директора департаменту промислової політики Мінекономрозвитку Олександр Задорожний.

IMG 7012

- Приємно зазначити, що до переліку техніки, сформованого комісією Мінекономрозвитку наразі входять 116 вітчизняних підприємств галузі, з яких 13 підприємств з Кіровоградського регіону, зокрема, і компанія «Технополь», - відзначив начальника відділу розвитку АПК та харчових продуктів департаменту промислової політики Мінекономрозвитку Олександр Крівой.

 Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте