Ексклюзив

Українців закликали прикласти руку до серця аби вшанувати захисників (ВІДЕО)

. 4779

Мешканців Кіровоградщини закликають приєднатись до національної кампанії "Завдяки тобі" і вшанувати захисників, які боронять країну на Сході.

 

zavdiaky

 


У 2014 році російський агресор прийшов на українську землю з війною. Тоді в України — без армії, з розореною скарбницею — здавалось, не було шансів. Але були тисячі чоловіків і жінок, які стали на її захист. Більше трьохсот тисяч за чотири з половиною роки війни. Всі вони — чиїсь родичі, друзі, колеги, знайомі. Ми майже щодня бачимо їх на вулицях, у кафе, на роботі, у громадському транспорті.

Чи виникало у вас інколи бажання підійти і по-людськи висловити їм свою вдячність? Чи зупиняли ви себе, вагаючись: «Як підійти до незнайомої людини? Що сказати?». Жест шани — прикладена до серця долоня — дозволяє подолати цей бар’єр. Це простий знак, яким можна висловити вдячність людині, яка захистила нашу країну і наше мирне життя.

Долучайтеся до національної кампанії «Завдяки тобі» — руху вдячності військовим, ветеранам і ветеранкам. Вже сьогодні, зустрівши когось із них на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті, прикладіть руку до серця на знак вдячності. Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі».

До кампаніє приєднались і відомі українці.

«Побачивши наших хлопців (ред. і дівчат-військових!) на вулицях свого міста, ви можете висловити їм подяку, приклавши руку до серця. Бо це завдяки їм ми маємо можливість жити своїм мирним життям, вирішувати свої турботи і вирішувати, власне, проблеми нашої країни, змінюючи її на краще», - каже письпенник Сергій Жадан.

Приєднуйтесь до руху подяки — прикладіть руку до серця при зустрічі з військовими, ветеранами та ветеранками.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама