Ексклюзив

8 ідей як студенту зекономити у Кропивницькому

. 3891

Навчальний рік починається не тільки для школярів, яких опікуватимуть батьки. 

На навчання приїдуть і студенти. Як можна економити студенту у Кропивницькому, адже прожити на одну стипендію важко. «Гречка» має кілька ідей.

 

econ 1

Транспорт

econ 4

Купуйте місячний проїзний квиток, його вартість на місяць складає 80 гривень. Ви можете їздити необмежену кількість разів на тролейбусах міста.

Ще один економний варіант – ходити пішки.

50% знижки від вартості проїзду надає студентам «Укрзалізниця». Ви можете подорожувати набагато дешевше ніж ті, кому не пощастило бути студентом.

За студентські роки ви зможете об’їхати всю Україну дешево.

Знижки у магазинах

econ 5

Користуйтесь додатком «Знижки та акції України» для здійснення вигідних покупок. Ви можете знайти вигідні пропозиції та акції на продукти харчування, косметику, побутову хімію та товари для дому. Там можна знайти знижки та акції магазинів Кропивницького.

Загалом, якщо витратити трохи більше часу і заглянути в кілька продуктових, а не купувати все в одному супермаркеті можна зекономити.

Безкоштовні заняття з іноземних мов

econ 7

Якщо не маєте змоги відвідувати платні курси англійської чи польської мови у Кропивницькому це можна зробити безкоштовно. Скористатись безкоштовними розмовними курсами з носіями мови. Для цього вам потрібно зареєструвати у бібліотеці це коштує 12 гривень. Також є безкоштовні курси польської мови громадської організації «Мовний центр «Говорити легко».

Тренінги, майстер-класи та концертиecon 3

Відслідковуйте безкоштовні заходи на сайтах та спільнотах Кропивницького. Ви зможете знайти безкоштовні тренінги, майстер – класи, концерти та інші цікаві заходи, що дозволить вам розважитись без зайвих витрат.

Книги

У Facebook є спільнота «Кропивницький читає», де ви зможете знайти цікаву книгу та безкоштовно обмінятись з учасниками спільноти . Радимо провести вам таку акцію на факультеті або у своїй групі.

Спорт

econ 8

У спортзалах міста ви зможете знайти студентські абонементи і економити до 100 гривень на місяць.

Студенти ЦДПУ імені В.Винниченка мають змогу замість звичайних занять фізичного виховання відвідувати фітнес та тренажерний зал.

Спільнота Kropyvnytskyi Half Marathon проводить безкоштовні тренування. KroRunDay - тренування, де ви маєте змогу знайомитись, ділитись враженнями, робити селфі і звичайно - бігати .

Економія на шкідливому

econ 2

Залиште шкідливі звички в минулому. Умовно,якщо ви курите дві пачки цигарок на тиждень ви витрачаєте близько 240 гривень на місяць, а у рік майже три тисячі гривень. Наприклад, на ці гроші ви могли б відпочити влітку. Та і для здоров`я корисно.

Робота

econ 6

Знайти підробіток студенту у Кропивницькому легко. Наприклад,є безліч кав`ярень, які постійно беруть на роботу студентів. Також можна знайти підробіток у інтернеті, щоб заощаджувати час. Ще краще, якщо вдасться знайти роботу за майбутньою спеціальністю ще у студентські роки.

Підготувала Ірина Маслюкова

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама