Ексклюзив

Як підприємства України купують фіктивні нагороди: інструкція

. 21094

Часто українські підприємства хизуються різноманітними нагородами, відзнаками і знаками якості. Але чи дійсно блискучий кубок і диплом у рамці – приз для обраних? Виграти «солідну нагороду» можна навіть не беручи участі у конкурсі, а просто купивши в інтернеті дипломи.

4767933192
Протягом останнього місяця на редакційну скриньку інформаційного порталу «Гречка» надійшло вже дві пропозиції отримати відзнаку у конкурс, у якому ми не брали участі, за наші ж гроші. 

"Гречка" не скористалась щедрою пропозицією. Проте, хтось інший міг це зробити з легкістю.

Одна з пропозицій отримати відзнаку «Підприємство року» від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

 

na1

«Заслужена перемога у номінації «Підприємство року 2018» - це ще одна сторінка обліку історії ділової репутації компанії ТОВ "IП "ГРЕЧКА", а нагорода «Керівник року 2018», свідоцтво особисто Вашої, Валерій Вікторович, бездоганної ділової репутації, яку формуєте Ви, а продовжуватимуть Ваші нащадки.

«Підприємство року 2018» - унікальна бізнес-нагорода в Україні!
Цим статусом відзначають тільки компанії з високими показниками престижу і ділової репутації (Goodwill), на підставі проведених досліджень за підсумками минулого періоду.» - пишуть в листі.

Щоб ви не думали, що цей "міжнародний рейтинг" просто знайшов підприємство у Єдиному державному реєстрі підприємств вам пояснюють: «Дослідження проводилось виключно за європейською методикою розрахунку показників діяльності підприємств (EUROPEAN RATING STANDARD) під жорстким контролем Міжнародної рейтингової асоціації (INTERNATIONAL RATING ASSOCIATION)». Звучить солідно.

Але вже у вкладці вам повідомляють порядок оформлення нагородної відомості, умови і терміни доставки. Достатньо просто заплатити 6900 - і ви власник нагороди в цьому рейтингу в красивій рамочці, що дає вам право офіційно завиляти про статус "підприємство року".

na4

З аналогічною пропозицією на скриньку пише Фестиваль-конкурс "Вибір України". До участі в ньому видання, звісно, також не долучалось.

na5

Тут вже "Методика рейтингування переможців була розроблена міжнародною асоціацією конгресів і конференцій ICCA (Nederland) и включає комплексну оцінку товару та послуги на ринку України."

У пропозиції відзначають, що згідно маркетингових досліджень українці більше довіряють компаніям, які отримали статусні нагороди.

na6
" Почесну нагороду «Вибір України 2018» з золотим напиленням та ручним поліруванням. Підкресліть високий статус свого бренду;
Сертифікат «Золоті руки», як підтвердження професіоналізму представників керівних посад компанії;
Сертифікат «Професіонал року», як нагорода найдосвідченішому спеціалісту;
Експертна оцінка від комісії, як вагомий доказ надійності компанії." - пишуть організатори. Але за виготовлення нагород треба заплатити. Всього 10 870 грн і ви власник крутого статусу.

na7

Як зазначають у своїй презентації, їх послугами користуються знані в Україні компанії. 

Ми свідомо не розміщуємо перелік брендів, адже не впевнені, чи дійсно названі компанії заплатили за нагороду, чи їх брендом послуговуються аби вразити довірливих бізнесменів, які хочуть постояти в одному ряду із ТОП-підприємствами країни.Поширюйте

Коментуйте


Реклама