Ексклюзив

Гідна зарплата може повернути в країну сотні тисяч наших громадян - Тарута

. 13799

 


Якщо Сергій Тарута стане Президентом він готовий забезпечить людям праці гідну зарплату, а пенсіонерам - гідну пенсію на рівні Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

 

taru1

«Економічний потенціал України дозволяє досягти рівня середньої зарплати до 1000-1200 доларів, а пенсій - 450-500 доларів», - заявив лідер партії «Основа» Сергій Тарута в Європейському парламенті, представляючи економічну доктрину «Україна 2030» в кінці 2018 року в Брюсселі .

Наразі, у 2019 на кожного українця буде створено ВВП на суму $ 3,13 тис, прогнозує МВФ.У країнах Східної Європи цей показник в нинішньому році досягне $ 11,45 тис. Економіка нашої країни безнадійно відстала від молодих прибалтійських держав.
За підсумками 2018 року середньомісячна зарплата в Україні склала 8865 грн. А в сфері освіти і охорони здоров'я середня зарплата не досягла і 7 тис. грн.
На 2019 рік соціальні стандарти в Україні встановлено на низькому рівні. Так з 1 січня мінімальна зарплата на рівні 4173 грн і фактичний прожитковий мінімум в 4313 грн. Це подальше тиражування бідності в країні, вважає політик..

У кандидата є розроблена програма «Принципи поваги і справедливості», реалізація якої дасть людям можливість щасливо жити і працювати в Україні.

Як заявляє політик, він знає і поважає ціну важкої і чесної праці, адже починав свою роботу в мартенівському цеху, пройшов шлях від слюсаря до керівника найбільшої корпорації.

Розуміючи турботи і потреби робітників на своїх підприємствах він створював кращі умови роботи, високу зарплату, розвивав соціальну сферу міст, де працювали його заводи.
З Тарутою запрацює справедлива система оплати праці!

«Українці повинні гідно жити і заробляти. Це дозволить повернути в країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном », - переконаний Сергій Тарута.

taru2

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама