Ексклюзив

Сергій Тарута розповів про свій електорат та потенційних соратників

. 14559

Кандидат у Президенти України Сергій Тарута дав інтерв’ю Олександру Гордону, у якому розповів чітко виклав основні елементи своєї передвиборчої програми та розповів, яким має бути майбутній керманич держави.


 

52887097 635653723547089 6900179846551306240 n

«Що стосується людських якостей, то він повинен бути ефективним», - каже політик, - « І тут дуже важливо, щоб у нього була репутація достатньо для того, щоб об'єднати країну. Бо зараз це дуже важливо: об'єднати українців, об'єднати бізнесменів, підприємців, політиків навколо майбутнього країни».

Також він розповів про союзників політичної партії «Основа» у нинішній політичній ситуації.

Тарута вважає, напередодні виборів, його рейтинг зростатиме за рахунок категорії тих, хто наразі не вирішив за кого голосувати, але не хоче голосувати за старих політиків.

«Я вважаю, що в Україні достатньо розумних людей, які на сьогодні не визначилися. Ми бачимо, що більш 20% не визначились. Вони не хочуть голосити за старих політиків, але тепер важливо, що вони розібралися в нових політиках,» - каже кандидат – «Важливо переконатися, що українці розібралися, хто говорить, а хто реально знає, зробить і може зробити, що для цього є компетенція. Я сподіваюся, що мільйони українців, які нас дивляться, зроблять правильний вибір. Не емоціями, не серцем, як часто це робиться, а розумом».

Політик розповів, що вже має ідеї з кого формувати свою команду, коли він і партія «Основа» прийдуть до влади. Каже, має по три намічені кандидатури на майбутні посади.

«Я абсолютно гарантую, що кожен з них працює, порядний і патріот. Це те, що необхідно для нашої країни, особливо, цього потребують позиції генпрокурора, керівників СБУ, Міністерства оборони, начальника Генерального штабу, МВС. Це дуже важливі позиції для безпеки, як внутрішньої, так і зовнішньої. Але дуже важлива і команда прем'єра, команда уряду».

Тарута розповів і про фінансування передвиборної кампанії.

«Значна частина фінансується особисто мною і родиною. Дуже важливо, величезна кількість людей, які поєднали команду "Основи", в ідеології "Основи", які розуміють, що потрібно сьогодні об'єднати, для того, щоб дійсно розумно перемогти і змінити правильну коаліцію в парламенті. Те, кого чекають на перемогу на парламентських виборах, вони сьогодні також фінансують», - каже Тарута і додає, що дуже ефективно підходять до кожної копійки витрат і не займаються поливанням брудом конкурентів.

taruuta2

Серед можливих соратників Тарута бачить низку політиків.

«У Юлії Тимошенко достатньо прописана ситуація про перезавантаженню по-новому суспільному договору, про нову Конституцію. У Гриценка в відношенні обороноспроможності. Країна, що має на сьогоднішній день такого сусіда, обов'язкова має мати дуже сильну, ефективну, оборонну систему і армію. У Садового є частина щодо інфраструктурі, яка також важлива. Це найбільш близькі програми, і вони частково співзвучні до того, що є в програмі партії "Основа», - пояснив він.

На завершення інтерв’ю, Гордо зазначив, що політик дуже схожий на Вуді Алена та спитав, чи не бачить себе в акторстві.

«У нас серед кандидатів вже є один актор. Я буду займатись ділом. Це дуже важливо в даний момент», - відповів Тарута.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама