Ексклюзив

Сергій Тарута розповів, за рахунок чого планує збільшити зарплату і кількість робочих місць

. 16024

Працевлаштовані, забезпечені і щасливі люди - основа для розвитку і процвітання країни, переконаний лідер партії «Основа», кандидат в Президенти України Сергій Тарута.

IMG 4637

Задля реалізації цієї засадничої ідеї у економічній програмі кандидата є низка пунктів.

Вирішити цю проблему можна за рахунок відновлення ефективних виробництв, які закрились.
Мова йде про підприємства, які закрилися в 2014-2018 роках. Згідно програми, їм будуть виділені безвідсоткові кредити на відновлення виробництва. Таким чином, на свою роботу зможуть повернутися мільйони людей.

«Будуть створені два мільйони нових робочих місць з гідною зарплатою», - відповідально заявляє лідер партії «Основа», кандидат в Президенти України Сергій Тарута.

Існуючим підприємствам, які успішно розвиваються у свою чергу будуть виділені довгострокові дешеві кредити на розширення виробництва, і це дозволить створити ще мільйон нових робочих місць.

Сергій Тарута працював на металургійному виробництві, і поважає важку і чесну праця. Він знає її ціну - на своїх підприємствах створював гідні умови праці і виплачував високі зарплати. Тому невід’ємним є і підвищення зарплат. Адже саме це дозволить повернути додому робітничі кадри, які зараз працюють закордоном.

«Середня зарплата зросте до 20 тисяч гривень, що поверне в країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном», - зазначає він.

Єдиний шлях підвищення добробуту громадян всієї країни є реалізація стратегії прискореного економічного зростання України , вважає кандидат.

Відновлення вітчизняної промисловості і реанімування економіки країни передбачено доктриною «Україна 2030», яку Сергій Тарута розробив спільно з провідними вченими-економістами. Реалізація цієї доктрини забезпечить зростання національної економіки з темпом не менше 10-15% щорічно.

«Промисловість буде відроджена. Державні і приватні заводи отримають держзамовлення на 150 мільярдів гривень на рік на виробництво власних кораблів, літаків, вертольотів, локомотивів, зброї для армії », - заявляє кандидат в Президенти Сергій Тарута.

Міжнародні фінансові організації вже довіряють відомому промисловцеві Таруті, тому готові надати мільярди доларів фінансової допомоги на реалізацію його економічних проектів. Таким чином в країну прибудуть інвестиції, необхідні для стрімкого розвитку економіки. Політик вже веде переговори з міжнародними партнерами про залучення в Україну $ 120-150 млрд.

Це дозволить відмовитися від кредитів МВФ та інших кредиторів, і перейти на інвестиційну модель розвитку країни. Змін зазнає і система державної влади. Одне з важливих зобов'язань кандидата в Президенти - істотне скорочення апарату чиновників в і перехід на «електронний уряд». Реалізація цих заходів призведе також до зниження рівня корупції в країні - комп'ютера неможливо дати хабар, пояснює політик.

У підсумку Україна до 2030 року повинна увійти до ТОП-30 країн з економічного зростання та ВВП на рівні $ 710-750 млрд.

IMG 4900

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама