Ексклюзив

Українська Стратегія Гройсмана: для партії важлива репутація і досвід (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5812

 

Партія “Українська стратегія Гройсмана”, хоч і молода, однак з досвідом, професіоналами і репутацією, про що сьогодні, 5 липня, в Кропивницькому відзначив народний депутат і кандидат в нардепи на дострокових парламентських виборах Андрій Тетерук.

 

gr1

На пресконференції Андрій Тетерук (№8 у списку партії) представив кандидатів у народні депутати від “Української стратегії Гройсмана” з Кропивницького: журналістку, шеф-редакторку журналу “Персона” Нелю Желамську (№45 у списку партії) і депутата міськради Володимира Смірнова (№48 у списку партії).

- Важливо розуміти, що як і в інших професіях, в політиці важлива репутація, - каже Андрій Тетерук. - Фаховість і відповідальне ставлення до роботи також важливі. Якщо люди об’єднуються, маючи відповідну репутацію, досвід, амбіції і чіткі цілі, якщо вони знають, як досягти поставленої мети, то важливо дати такій команді можливість реалізувати це.

gr2

У списках партії прем’єр-міністра Гройсмана можна побачити, як міністрів, так і фахівців в різних галузях.

- Кожен з нас має власну історію успіху, починаючи від лідера політичної партії “Українська стратегія Гройсмана” Володимира Борисовича Гройсмана, який на власному досвіді, власною енергією перетворив місто Вінниця, де він був обраний мером у 28 років, на найкомфортніше для проживання місто, - відзначає Андрій Тетерук. - Він довів, що закумулювавши енергію однодумців, стратегічно, виважено реалізовуючи політику, можна досягти успіху. Не в захмарних термінах, а тут і зараз за одну чи дві каденції. Для цього треба мати мету, якісну команду фахівців, які розуміють, що вони роблять і які отримають результати.

Володимир Смірнов називає команду Гройсмана, такою, що має великі шанси здійснити позитивні зміни в Україні.

- Це дійсно команда практиків, - каже Володимир Смірнов. – Бути теоретиком просто, говорити дуже легко. А от показати результат на практиці, здійснити якісні зміни – це важко. А «Українська Стратегія Гройсмана» зібрала тих, хто робить, а не говорить.

gr3

Щодо програми партії, то основним в ній є досягнення макрофінансової стабільності країни, а також економічного зростання до 10%.

- Останні 12 кварталів поспіль ми маємо позитивний ріст ВВП і це дуже необхідні умови, аби ми нарешті почали пришвидшувати економічний розвиток нашої держави, - розповів Андрій Тетерук і додав. - Задля того, аби макрофінансова стабільність держави була на належному рівні треба бути обізнаним у всіх питаннях економіки, які треба вирішувати для того, аби темпи зростання в нас збільшилися від 3% до необіхідних і цілком реальних 8-10%.

Значну увагу в партійній програмі приділено системі соціального забезпечення, зокрема, перехід до трирівневої системи пенсійного забезпечення.

- Змінам потрібен час. Володимир Гройсман якраз декларує зміну системи рішень в державі на глобальному рівні і далі на місцевому рівні, - каже кандидатка в нардепи Неля Желамська. - І ми втратимо час, якщо 21 липня не зробимо вибір у бік професійних і досвідчених людей.

gr4

Також в програмі є пункти, виконання яких покликане підвищити рівень якості життя українців. Мова йде про забезпечення умов для економічного зростання, як в цілому в країні, так і в кожній українській родині.

- Насамперед це здоров’я кожного громадянина, тому що наскільки здоровий громадянин, настільки він і успішний, щасливий. Тому в нас є пункти про продовження медичної реформи, де кожна людина буде отримувати належну, своєчасну необхідну їй медичну допомогу, - каже Андрій Тетерук про позиції, вкладені в поняття “якісне і гідне життя” в Україні. - Це якісна сучасна освіта. Сьогодні в умовах конкуренції кожен з українців, що здобуває освіту, має знати: треба вчитися все життя, опановувати нові знання, знати щонайменше одну іноземну мову. Для того, щоб жити в комфортному селі і місті проводиться децентралізація, аби кошти, які накопичуються в громаді витрачались на громаду.

А ще програма партії передбачає завершення реформи децентралізації, перезавантаження судової системи. Також значна увага приділена питанню національної безпеки, а також достойної оплати праці.

- Військовим з 2014 року ми збільшили забезпечення більше, ніж в п’ять разів, - каже Андрій Тетерук. - Я дуже хочу, щоб воно в такому ж темпі зростало, щоб ті українці, хлопці і дівчата, отримували гідну заробітну плату, яка б дозволяла їм не відчувати будь-яких фінансових негараздів. Одним з пріорітетів нашої політичної сили є робота над тим, аби сектор безпеки отримував той самий прогрес, який ми забезпечували п’ять років. Думаю, що при зростанні економічних показників зможемо збільшити те, що зараз отримують наші військовослужбовці.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте