Ексклюзив

Кропивницький відвідав експерт із фінансової децентралізації з команди Гройсмана

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2625

10 липня, Кіровоградщину з візитом відвідує один із лідерів політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Сергій Марченко.

66279034 603563370052432 6158105159609090048 n

В Кропивницькому він зустрічався з журналістами, активними студентами та містянами. Після цієї зустрічі, Сергій Марченко відвідав селище Нове, де провів зустріч з приводу створення об’єднаної територіальної громади.

На початку зустрічі в «Прес-Клубі Реформ» Сергій Марченко розповів, чому саме він обрав та приєднався до партії Гройсмана: «В мене було кілька пропозицій, в тому числі і такі, де я був стовідсотково у прохідній частині списку. Але 7 червня я прийняв рішення приєднатися до партії "Українська стратегія Гройсмана". Я добре знаю лідера, ми разом, ще у Вінниці, розпочинали реформу фінансової децентралізації. Він бере на себе зобов'язання й чітко їх дотримується».

Окрім того Сергій Марченко відмітив, що вся команда «Української Стратегії Гройсмана» це ті люди, які точно знають, що роблять. Адже кожна людина в команді це фахівець своєї справи, який вболіває за реформи і позитивні зміни в країні. Ерміне Джапарова, Євген Нищук, Олександр Саєнко, Лілія Гриневич, Павло Петренко – вже довели, що вони саме ті люди, якім можна довірити країну.

"Українська стратегія Гройсмана" – центристська партія. І наш фокус - це середній клас та ріст економіки. Ми не даємо пустих обіцянок, про те що завтра українці житимуть, як в Європі, але ми переконані, що поступово ми досягнемо успіху. Так, це не буде через місяць або рік, можливо треба п’ять років, а для чогось і десять. Але це чесно і це реально» - наголосив Сергій Марченко.

В ході дискусії, від одного з містян прозвучало питання, як можна швидко завершити війну на Сході. За словами Сергія Марченка, швидкого вирішення цієї проблеми не існує. «Швидко завершити – це здати українські інтереси, а ми на це не маємо права піти. Ми маємо сформувати такий порядок денний для переговорів, щоб у Росії не лишалось іншого виходу, як піти з України і припинити військові дії. На даний момент ми не маємо достатньої кількості вагомих аргументів. От саме над цим треба працювати» - прокоментував Сергій Марченко.

Після спілкування з журналістами та містянами, Сергій Марченко поїхав на селище Нове. Там його чекали активісти, як одного з провідних експертів в країні з питань фінансової децентралізації. Сьогодні в селищі є суперечка між тими, хто виступає за створення об'єднаної територіальної громади з сусідніми селищами і тими, хто виступає за приєднання Нового до міста і створення єдиного ОТГ.

В ході розмови, Сергій Марченко зауважив, що єдиного рецепту успіху, який би задовільнив всіх – не існує. «Треба робити фінансові розрахунки, дивитись на попередні роки, прогнозувати на майбутнє. І тільки вивчивши всі підводні течії, провівши аудит, створивши перспективні плани, можна говорити про те, який з варіантів є виграшним для мешканців селища».

Після зустрічі Сергій Марченко пообіцяв і далі слідкувати за ситуацією навколо створення ОТГ за участі селища Нового, а також сказав, що готовий допомагати з тим, щоб новенці отримали вигідне для себе об'єднання.

Реклама

Поширюйте

Коментуйте