Ексклюзив

Як почати новий 2020 рік з користю і задоволенням

. 3347

Психологиня з Кропивницького Олена Омельяненко рекомендує після святкувань розслабитись і прийняти ванну. Запалити свічки з улюбленим ароматом, включити музику і видихнути.

— Це всього лише свято, життя продовжується, — каже психологиня.

 

Bestапара Easter Wishes 13

Завершіть справи та зустріньтесь з близькими

Якщо ви хотіли подякувати або вибачитись - ніколи не пізно це зробити.

— Навіть написати смс, «дякую тобі за те, що ти був в моєму житті». Посил у всесвіт він повертається, коли ви бажаєте людині щось хороше, назад отримуєте подвійну порцію цього, — каже психологиня.

Варто приділити увагу рідним та друзям.

Якщо виник конфлікт на святкування, не затягуйте його в довгий ящик.

— Якщо хтось образливе сказав і людина пішла, а ви залишилися з цим, то обов’язково треба або зателефонувати і запитати «Чому ти це зробив?». Коли ми починаємо ображатись, ми починаємо себе з’їдати,— відзначає Олена.

Bestапара Easter Wishes 14

Спробуйте щось нове

Коли ти робиш одну й ту ж роботу, і очікуєш чогось нового — цього не станеться. Важливо робити це по-новому, якщо в тебе не складаються стосунки з близькими, подумай, що ти робиш не так.

—Якщо ви хочете щось зробити почніть робити маленькі кроки. Вийдіть на вулицю просто прогулятись, задайте собі питання: «А як я хочу, щоб це було в моєму житті?». Ви прогуляєтесь, повітря, сонце, вітер, люди. Ваше тіло наповниться киснем і коли ви починаєте трошки по іншому думати, створюються нові нейронні зв’язки й ви вже знаєте як діяти.

Не сидіть на місці, потрібно постійно рухатись, щось робити. Наприклад, піти в спортзал, поїхати в мандрівку. Якщо немає такої можливості, вийдіть просто зі своєї квартири, підіть на інший бік вулиці, і відкрийте нові грані. Головне — навчитись бачити нове,— каже Олена.

Якщо хочете відкрити нову справу, психологиня рекомендує поїхати в нове місце:

— Якщо є час і змога можете поїхати в нове місце за кордон. Куди давно мріяли, ви повертаєтесь з подорожі новим.

Bestапара Easter Wishes 15

Розплануйте бюджет

Виходячи зі свят розписуйте свій бюджет, щоб не було стресу — зробіть заначку.

— В людей великий стрес, коли закінчуються гроші,— каже психолог.

З фінансами пов'язана велика кількість стресів і страхів. Спробуйте записувати всі доходи і витрат ви побачите, як багато грошей іде на дурниці, і навчитеся витрачати кошти з розумом.

Людині постійно мало грошей і вона хвилюється з цього приводу. Підіть в таке місце, де ви побачите людей, яким гірше за вас. Підіть в будинок людей похилого віку. Ви побачите, що люди залишились зовсім одні. Коли ви побачите безхатька, зрозумієте що у вас все окей. Коли починаєте дивитись на свою проблему під іншим кутом, розумієте, що це не проблема і можна все вирішити,— розповідає Олена.

Bestапара Easter Wishes 16

Залиште шкідливі звички й стосунки в минулому році

—Одні спеціалісти кажуть, що неможливо кожного для по одній сигарці відмовлятися, інші кажуть, що так ви свій організм привчаєте зменшувати кількість нікотину. Я думаю, якщо людина любить це, то ніколи в житті від цього не відмовиться. Якщо любите солодощі, так просто від них не відмовитися. Треба зрозуміти, що це солодощі, які руйнують зуби, судини, підшлункову і весь організм. Коли зрозумієте, що це вам заважає тоді ви від цього відмовитесь. Так само нікотинова залежність, якщо людина зрозуміє, що це руйнує організм вона сама відмовиться і не треба їй по одній цигарці в день відмовлятись.

Bestапара Easter Wishes 17

Поширюйте

Коментуйте


Реклама