Ексклюзив

Астрологиня розповіла, що очікуватиме на Кропивницький у 2020

. 12465

 

Народження двійнят, кадрові перестановки, масштабні святкування і не тільки чекають кропивничан та жителів регіону в наступному році. Як планети і зірки впливатимуть на мешканців області й міста в 2020-му році читачам “Гречки” розповіла астрологиня Тетяна Жукова.

krop

Свій прогноз астрологиня розпочала з пошуку дати народження міста, яку визначила червня 1754 року - початок будівництва фортеці Єлисавети.  

- Важаю, що наше місто народилося під знаком Близнюків, - каже Тетяна Жукова.  

А те, що місто святкує свій день народження восени - 21 вересня, у Свято врожаю, астрологиня пов’язує з тим, що регіон аграрний. 

Як на місто вплинула зміна назви

Характеристика міста-Близнюків: зазвичай місто має достатньо цивілізований вигляд і більш розвинену мережу освітніх і наукових закладів, ніж інші такого ж розміру міста. Нерідко пов’язані з діяльністю письменників і театралів. Тому астрологиня і відзначає, що завдячуючи Близнюковим енергіям, мабуть, і не дивно, що обрали нинішню назву “Кропивницький” на честь письменника, драматурга, засновника українського професійного театру Марка Кропивницького.

А переймонування в 2016-му році міста з Кіровограда в Кропивницький внесло свої корективи. Так, зі зміною назви міста додалися літери Ц, Й, П, а зникли літери Г, Д. 

- Приміром, літера Ц активізує сектор в карті нашого міста, в якому стоїть планета Плутон, а це вже серйозний намір заявити про себе, як про місто в світових масштабах, - каже Тетяна Жукова.  - Плутон - це маси. Він має відношення до боротьби з війною. У нас дуже патріотичне місто, чимало волонтерів. Думаю, у 2020-му році  - це дасть енергію, сили для боротьби, мирного врегулювання не лише на місцевому, а й на всеукраїнському рівні. Думаю, наступний рік добре вплине на довгоочікуваний мир в Україні. 

Також в наступному році все, що пов’язано з земельними питаннями, буде для міста на
користь. 

Чого варто очікувати місту від високосного 2020-го року?

- Зараз чимало планет стоять в Козерозі, а це означає закон, порядок, певні правила. Мабуть, буде чимало проходити реформ, зокрема, земельна, - каже Тетяна Жукова. - Нам треба не розбазарити те, що маємо. Зараз важливо для країни, навіть в розрізі подій на Сході, не втратити те, що є і зберегти цілісність.

Однак з 22 березня 2020-го планети будуть переходити у знак Водолія. 

- Водолій - знак нових напрямків, тенденцій, розвитку в науці, технологіях. Знак свободи, об’єднання людей для цілей. Тому в найближчі два з половиною роки можна очікувати, що в нас будуть якісь структурні зміни в державних установах, кадрові перестановки. 

Загалом усе говорить про дуже сприятливий загальний прогноз, незважаючи на те, що наступний рік високосний. 

Єдине, попереджає астрологиня, з лютого по квітень може з’явитися маніпулятивна інформація з медичної тематики, питання вакцинації, панацеї від раку тощо. Тому Тетяна Жукова просить бути обережними в цей період та не особливо вірити почутому. 

Серед інших пересторог - можливі також масові отруєння; неочікувані проблеми з дорогами, інженерними комунікаціями (пориви, приміром).

З червня по листопад можливі загострення військового конфлікту на Сході, дорожньо-транспортних пригод, що пов’язує Кропивницький із втратами. 

А ще для міста будуть актуальні дорожні питання.

- Ми їх будемо міняти, будувати. Зокрема серед проєктів громадського бюджету на 2020-й рік є “Велокроп” - зробити велосипедні доріжки. Крім того, Уран, який займає  центральну позицію в карті міста, також хоче нових тенденцій. 

Актуалізація цього питання, за словами астрологині, можлива з червня по листопад.

ZhukovaTanja1 3

"Всім бажаю гарних прогнозів в 2020 році і миру в Україні. З прийдешнім Новим роком!"

 

Лютий, вересень - можна очікувати посилення боротьби з корупцією. У вересні очікуються затрати на масштабні святкування. Як припускає Тетяна, це можуть бути витрати на святкування Дня міста. А ще в другій половині 2020-го року варто чекати на те, що в місті займуться питанням Набережної, враховуючи мрію багатьох кропивничан. 

А що стосується питання місцевих виборів в наступному році, то Тетяна Жукова каже, щоб ліпше вони відбувалися після 22 березня. Приміром, дати з гарною енергетикою, коли Юпітер з’єднується з Плутоном: 5 квітня, 30 червня і 13 листопада

- З весни до кінця літа Юпітер взаємодіє з Місяцем. Це нестиме користь для аграріїв. І врожайність, яка в наступному році матиме гарні показники. Це дозволить поповнити не лише місцевий бюджет, а й державний.

Астрологиня також розповідає про можливість підвищення народжуваності в наступному році. Зокрема, в 2020-му, за її словами, можна очікувати значне підвищення від держави допомоги родинам при народженні дитини.

- Є ще така фіктивна планета Хірон. Це дає подвійність. У моменті народжуваності це стосується народження двійнят, трійнят, близнюків.  

Валерія Жовтун. Фото з архіву "Гречки", домашнього архіву Тетяни Жукової

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама