Ексклюзив

Плакати і зелений гумовий виріб: як у Аджамці чекали нардепа, який не приїхав (ФОТО, ВІДЕО)

. 5051

 

Сьогодні, 8 лютого, у селі Аджамка Кіровоградської області в сільському клубі зібралось народне віче. Попри мороз зійшлись і місцеві мешканці, і жителі сусідніх сіл, і активісти та місцеві депутати з Кропивницького. Усі чекали на нардепа Євгена Брагара, який обіцяв приїхати на «сходку» села, але слова не дотримав.

 

DSC 1029

Нагадаємо, минулого тижня нардеп Брагар, який пройшов до парламенту за списками партії «Слуга народу», в телеефірі порадив бабусі, якій бракує коштів на оплат рахунків за газ, продати собаку, аби розрахуватись. Недоречне зауваження збурило людей по всій країні, а соцмережі вибухнули фотожабами. Згодом і партія, і нардеп вибачились.

Любов Павлівна, яка подзвонила на телеефір виявилась мешканкою Аджамки. Селяни обурились, що нардеп посміявся із їх сусідки та її Шарика. Запросили його приїхати і побачити як живуть прості люди. Він погодися приїхати, каже сільська голова. Проте вже сьогодні зранку на дзвінки він не відповідав і в зазначений час не з’явився.

Не брав нардеп трубку і тоді, коли сільська голова Тетяна Зайченко набирала його на очах у односельців і журналістів.

bra 5

Люди, які прийшли до клубу, не здивовані. Кажуть таки сумнівались, що депутат з’явиться.

«Може в них грошей нема? Так ми б скинулися», - жартують бабусі із залу про те чого ж «слуга» не приїхав.

bra 2

bra 4

Дехто все ж готувався до візиту. Кілька молодиків прийшли з плакатами «Де 4000$ у вчителів», «Продай слугу – купи собаку», «Я люблю свою страну, я люблю свою жену, я люблю свою собаку».

bra 1

Активіст Андрій Лаврусь прийшов на зустріч із зеленим надувним песиком.

«Я спочатку думав подарувати йому намордник, щоб він думав в ефірах, що розповідати і поважав людей, потім ланцюжок, щоб хтось із фракції його тримав на поводку. А потім вирішив подарувати зеленого песика. Назвав його Женею», - каже Лаврусь.

DSC 1032

На захід приїхав і депутат міськради Кропивницького Олег Краснокутський. Кілька днів тому він вже зустрічався із сільською головою, аби спільно звертатись до Верховної Ради і просити скасувати плату за розподіл газу, яку вважає неправомірною.

Зал стоячи аплодував «бабі Любі» - Любові Колючій. Переконані, вона в ефірі задала те питання про ке думають тисячі людей по всій країні.

bra 1

bra 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама