Ексклюзив

Кому належить недобудова у Ковалівському парку Кропивницького (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 20784

 "Гречка" знайшла, хто ж є власником недобуду у Ковалівському парку, де в січні впала дівчина-підліток.

 watermarked nedob 9

Нагадаємо, після трагедії тренер і засновник спортивного клубу "Борець" Євген Скирда сказав, що вони готові знайти спонсорів, аби за три роки привести приміщення до ладу, якщо власник віддасть їм його в оренду, проте не можуть знайти кому ж приміщення належить.

watermarked nedob 8

Історія приміщення

За офіційною інформацією міськради Кропивницького у липні 2008 року рішенням №1084 вони надали дозвіл на будівництво кафе за адресою вул. Леніна, 1 (нині Дворцова) С. Устянському і видали йому архітектурно-планувальне завдання. Згодом законодавство змінилось і архітектурно-планувальне завдання втратили чинність.

Відповідно зараз відсутні будь-які документи на це будівництво.

watermarked nedob 6

За даними Реєстру з прав власності на нерухоме майно, зараз приміщення належить ТОВ «Міжнародна концертна група».

«На даний час виконавчі органи Кропивницької міськради опрацьовують обставини розташування недобудови у парку Ковалівський», – вказує у відповіді на запит управління містобудування та архітектури.

Хто ж власник?

ТОВ «Міжнародна концертна група» зареєстроване в 2004 .

У 2008 році до ТОВ позивались з приводу права власності на частку статутного капіталу. Особа, ім'я якої невідоме, позивалась з вимогою визнати право власності на частку в статутному капіталі – 34% – за нею. Суд першої інстанції виграла.

Зараз статутний капітал підприємства 10 мільйонів гривень. Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб з 2011 року 100% статутного капіталу належить засновнику – Соколову Юрію Миколайовичу, зареєстрованому в селі Любівка, Волноваського району Донецької області.
Відзначимо, що новий власник із Донеччини став власником ТОВ і приміщення у 2011 році, коли в області масово отримували посади і купували бізнес донецькі прибічники «Партії регіонів».

Діяльність «Міжнародної концертної групи» передбачає такі КВЕДИ:

  • 90.02 Діяльність із підтримання театральних і концертних заходів (основний);
  • 93.21 Функціювання атракціонів і тематичних парків

З 2012 по 2014 Соколов також був ФОПом і займався різними видами торгівлі.

В 2011 це підприємство фігурувало в судовому реєстрі, до нього виграв суд «Будсервіс-Монтаж». Таким чином будівельна фірма стягувала гроші за роботи, які провели ще в 2007 році. Суд будівельники виграли, але гроші стягти станом на 2014 не змогли. Виконавча служба розшукувала підприємство і за першою його юридичною адресою (вул. Фрунзе (нині вул. Юрія Олефіренка), 14б, кв. 14 ), де фірми вже не було, і за новою зазначеною в реєстрі (вул. Орджонікідзе (нині вул. Ельворті – авт.), б.7, кімн. 321).

Після цього жодних загадок про ТОВ у відкритих джерелах «Гречка» не знайшла.

 watermarked nedob 7

Поширюйте

Коментуйте