Ексклюзив

Ремонт мереж і електронний квиток: як розвиватимуть транспортну мережу Кропивницького

 Автор: Анастасія Дзюбак. 17336

 Міська рада Кропивницького готується затвердити Програми розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку на 2021-2024 роки у новій редакції.

avtobus copy

Проєкт рішення опублікований на сайті міськради. Зазначимо, що зараз це лише плани, а чинності проєкт набуде лише, якщо його підтримають депутати на сесії.

Що планують?

Серед іншого там зазначають, що і надалі планують закупати великогабаритний комунальний транспорт.

У планах купити 10 нових автобусів середньої пасажиромісткості та 7 тролейбусів з автономним ходом.

Наразі відповідно до висновків комісії державного підприємства «Регіональна технічна інспекція міського електротранспорту» 14,7 км тролейбусної контактної мережі, що перебуває на балансі КП "Електротранс", не відповідають вимогам та потребують заміни або капітального ремонту.

Протягом 2022-2024 років планують комплекс заходів аби привести до відповідних державних стандартів використання тролейбусів.
Також планують замінити тягові підстанції № 2 та № 3 та силовий кабель по підстанції № 1.

Впровадження електронного квитка у комунальному транспорті

Упродовж 2021-2022 років заплановано впровадження на тролейбусних та автобусних маршрутах міста автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Для цього планують використовувати програмно-технічний комплекс від Приватбанку.
Вважають, в міському транспорті це дозволить повністю відмовитися від готівки.

Нагадаємо, у Кропивницькому вже кілька років кажуть про впровадження електронного квитка у транспорті, але водночас представники міськради казали, що це невигідно. Мовляв, валідаторами користуватимться лише 20-30% пасажирів.

 

Поширюйте

Коментуйте