Ексклюзив

Задовбало: 9 речей, що дістали мешканців Жадова і Попова

 Автор: Анастасія Дзюбак. 28149

 «Гречка» продовжує рубрику «Задовбало», де ми писатимемо про вічні проблеми мікрорайонів Кропивницького, які не вирішуються роками. На черзі – вулиці Жадова і Попова.

 

zadovb

1. Безпритульні собаки

Зграї собака, які в основному "пасуться" на ринку, що розташувався між двома вулицями лякають місцевих. Є тварини, які дорослому по пояс, що вже казати про дітей. Але у місті немає комунального притулку для тварин, а волонтери вирішити всі проблеми своїми силами не можуть, тому собак чіпують і відпускають назад на вулиці.

2. Убита дорога із Жадова на Попова

Дорога, яка з'єднує дві вулиці убита, жаліються водії. Проїхати короткий відрізок машині з низькою посадкою важко. А це найкоротший шлях, який з'єднує вулиці. Інакше треба робити петлю перш ніж виїхати на вулицю Юрія Коваленка.

3. Відсутність милих кав'ярень, натомість присутність МАФів

Вздовж обох вулиць можна знайти купу МАФів без жодного натяку на архітектуру. Але якщо вам хочеться з родиною посидіти в затишному місці, комфортному і для діток, то тут вам такого не знайти.

4. Подовбані тротуари

Убиті тротуари, якими важко пройти з коляскою – фішка. А на Попова уздовж лінії МАФів те, що тротуаром назвати взагалі важко.

5. Різний стан ремонту дворів

Кому пощастило з активним головою ОСББ і депутатом – мають і ремонт двору, і майданчик для дітей. Кому не вдалось домовитись, добритись – тримайте ями.

6. Відсутність маршруток після 21.00

Цей мікрорайон не оминула традиційна проблема Кропивницького: виїхати кудись після 21.00 можна або своїм авто, або на таксі.

7. Відсутність громадського простору

Тут нема жодного парку чи скверу. Хочеш свіжого повітря – сиди під під'їздом або йди у Дендропарк, який за кілька кілометрів.

Щоправда, найближчим часом таки планують створити сквер – це проєкт у рамках Громадського бюджету.

8. Хаотична парковка під під'їздами

У той час я водіям бракує місць для паркування, пішоходам бракує місця без машин. У деяких дворах, аби на прибудинковій території не їздили авто, кладуть блоки. Це звісно не найкращий вихід, адже так можна заблокувати шлях і «швидкій» чи пожежникам.

Часом особливо талановиті водії залишають автівку так, що і вийти з під'їзду мамам з малюками складно.

9. Страшний РАЦС

На Попова знаходиться один із двох міських РАЦСів, але м’яко кажучи його вигляд бажав би кращого. Якщо кімната, де проводять урочисті реєстрації шлюбу, поремонтована, хоча інтер'єр "на любителя", то екстер'єр – не витримує критики.

Про 5 проблем із життя Новоолексіївки читайте тут

Хочете розказати про проблеми свого мікрорайону? Пишіть нам на gre4ka.info@ukr.net, залишайте контакти і з вами зв’яжеться наш журналіст.

 

Поширюйте

Коментуйте