Ексклюзив

Технічний кандидат? Претендент на посаду директора театру подав мотиваційний лист Спінула

 Автор: Валерія Жовтун. 6426

У одного з трьох кандидатів на посаду директора обласного театру імені Кропивницького Олексія Дорошева виявили однаковий мотиваційний лист з екскандидатом на цю ж посаду Ігорем Спінулом.

plagiat

Фото умовне

Вчора, 15 листопада, відбулося перше засідання комісії з конкурсного відбору директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.М.Л.Кропивницького.

Нагадаємо, це вже друга спроба обрати директора театру. Спершу на посаду претендували Ігор Спінул, який недовго керував театром за часів головування областю ексрегіонала Сергія Ларіна і прославився тим, що відмовився говорити з колективом українською, і режисер театру Євген Курман. Але обоє зняли свої кандидатури, після скандалу з порушення принципів публічності при формуванні конкурсної комісії, а згодом Євген Курман також звільнився з посади режисера театру. 

Вчора члени комісії проголосували за допуск до конкурсу Олексія Дорошева, Євгена Скрипника, які є акторами цього ж театру, а також Сергія Компанійця, який був головним режисером фестивалів «Кропивницький» (2017 рік) та «Вересневі самоцвіти» (2020 рік). При цьому під час розгляду кандидатів зачитували мотиваційний лист лише пан Дорошева, а інші вирішили не заслуховувати.

«Гречці» вдалося зрівняти мотиваційні листи Олексія Дорошева та Ігоря Спінула.

Однак мотиваційний лист нинішнього кандидата на посаду Олексія Дорошева ідентичний мотиваційному листу Ігоря Спінула.

sp1

sp

dor

Зауважимо, що Олексій Дорошев свого часу підтримував Ігоря Спінула на посаді в.о. директора театру в 2011-2012 роках.

Також під час вчорашнього засідання конкурсної комісії, один з її членів  – народний артист України, кавалер ордену «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, директор Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату обласної ради Анатолій Коротков явно підтримував кандидата на посаду  директора театру Олексія Дорошева.

Зауважимо, що наступне засідання конкурсної комісії, де Олексій Дорошев, Сергій Компанієць та Євген Скрипник презентують проєкти програм розвитку театру на один і п’ять років, відбудеться 18 листопада.

 

Поширюйте

Коментуйте